Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja powinna być powszechnie dostępna i darmowa

Polecane posty

Gość gość
to że jest gruba ma syfy na całym ciele świadczy tylko o tym że lekarz nie zadał sobie trudu aby dobrać odpowiednie tabletki tylko wypisał receptę na pierwsze lepsze :P A Twoja siostra zamiast je brać powinna pójść do lekarza po inne ale fakt to zbyt dużo zachodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony to syf. Poczytaj sobie ile tego gowna plywa w sciekach, niszcza flore i faune i w dodatku zatruta woda powoduje ze facetom rosna male penisy i cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz w łbie sk****enie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ku rwa jakiś średniowiecze :O Słyszałyście o takiej dziedzinie jak endokrynologia ? A wiecie że jest połączona specjalizacja ginekolog- endokrynolog ? Jakaś ciemnota tu zawitała ja p*****le :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole być "zacofana" niż "nowoczesna" i zabijac swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boicie się żywności modyfikowanej genetycznie, a nie boicie faszerować się hormonami? To jest dopiero ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
ale z was głaby- wiecie, ze np. przy problemach z wątrobą hormony odpadają> Zakrzepica, takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*j mnie obchodza jakies dziedziny medyczne. Lekarze gowno wiedza. Znam przypadek kobiety ktorej piguly tak rozwalily watrobe ze zostalo jej 5 lat zycia. Nikt mi nie wmowi, zaden konowal ze ta chemia jest nieszkodliwa. Nie ma nieszkodliwej chemii. Jak sie rozchorujesz to nagle sa bezsilni i niewiele moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to już nie jest decydowanie o sobie, ale tez o drugim człowieku. Dla mnie granica nie do przekroczenia. Tak - człowiek we wczesnym stadium rozwoju to nadal człowiek, a nie płód. Niestety. A co do lewicy - no dajcie sobie spokój, co oni wam szkodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bredzą, że chemia jest nieszkodliwa, bo są ustawiani przez firmy farmaceutyczne, które to produkują. I tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bredzicie.. a co z kobietami ktore zachorowały na np rózyczke w poczatkach ciązy? niby tez maja sobie urodzic uposledzone dziecko bo aborcja jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to uposledzone dzioecko jest be ze nalezy je zabic? To wlec do szkol specjalnych i innych osrodkow i wyzabijaj wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sie podwiaza !!!!!!!!!! acz kolwiek z drugiej strony jak by byla legalna pewnie o polowe mniej tumanic by siedzialo na tym forum i pie....lilo glupoty, zostala by sama elita i byloby forum do dyskutowania a nie czytania co poniktorych wypowiedzi pewnych kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.11.22 Jaki z ciebie prostak.... katolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te aborcyjne wariatki znowu to samo. a nie rżnąć się z kim popadnie to nie będzie trzeba aborcji robić, zdziry cholerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tych idiotek nie mogę. jak nie aborcja, to in vitro. wszystko co traktuje człowieka jak bezduszny przedmiot medycznych eksperymentów im się podoba. to naprawdę trzeba mieć w głowie nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.11.22 "a te kury domowe to do kogo to ? Tak się składa że mam świetną prace, dobre studia, i tak samo chce się rozwijać zawodowo. Jeśli jakaś lalunia za jedyny środek antykoncepcji uważa prezerwatywę a potem ewentualnie aborcje to jest jakimś pół mózgiem" ------------------------------ ---------------------- Pomyślałaś ćwierć mózgu ( bo nawet pół mózgiem nie jesteś) że są kobiety które nie mogą korzystać z dobrodziejstw antykoncepcji? - tabletki= rak cycka (zmiany w cyckach już są, antykoncepcja = wyhodowanie raka) - wkładki= alergia na metale i inne tworzywa - guma= tylko bez lateksu ( alergia na lateks), ryzyko pęknięcia w czasie stosunku - sterylka- zakazana w Polsce, za granica zbyt droga dla wielu kobiet, ponadto po sterylce= szybsza menopauza Pomyślałaś ćwiercmózgowcu z dyplomem? Nie? Więc odwal się od " laluń" ćwierć mózgowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.11.22 obowiązkowa aborcja dla lewackich k***wek! kto za? nie chcesz dziecka - nie dawaj d**y panom z ogłoszenia i nie zasłaniajcie się tragedią zgwałconych dziewczyn, co innego jak jakas lewacka szmata sama daje, a co innego, jak ktoś jest zgwałcony. zresztą w obu przypadkach to nie jest wina dziecka. ale... nie wiem co gorsze - ojciec g****iciel czy matka(...) Hm... niech każdy facio zawiąże sobie na supeł do końca życia... albo lepiej... niech do końca życia wali sobie konia oglądając jedynie obrazki w świerszczyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a te aborcyjne wariatki znowu to samo. a nie rżnąć się z kim popadnie to nie będzie trzeba aborcji robić, zdziry cholerne. O tak każda to wariatka i każda daje komu popadnie.... walnij się w łeb zakompleksiona kreaturko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci się nie biorą z przeciągów. jak się nie d******py na prawo i lewo to się nie trzeba aborcją przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×