Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malina111

dyskretny detektyw prośba o opinie

Polecane posty

Gość malina111

poszukuję sprawdzonego detektywa, chodzi o sprawy rodzinne więc zależy mi przede wszystkim na dyskrecji, moja znajoma korzystała z usług biura K.Majewski i póki co to jest mój jedyny kontakt - może ktoś miał doświadczenia z detektywami na terenie Warszawy i może się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_38l
Polecam pana Dariusza. Jest z Płocka ale działa na terenie całego kraju. Nr do niego - 535 836 376. Pomógł mi w pewnej delikatnej sprawie i mogę śmiało go polecić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o... ci tez sie reklamuja jak prawnicy na kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z własnego doświadczenia polecam biuro detektywistyczne, które główną siedzibę ma w Poznaniu ale działają na terenie całego kraju i mają naprawdę wykwalifikowanych detektywów. Więcej na priv: zuzanna.malec@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, 100 zł za jeden dzień, napisz mi na maila jednak licencja gdzieś mi się zawieruszyła, wiesz jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakim biurze detektywistycznym mówi zuzanna1975. Ale ja również znam bardzo dobre usługi detektywistyczne z Poznania i też działają na terenie całego kraju. I co najważniejsze wszyscy mają licencję detektywa z wieloletnim doświadczeniem! Jak coś to napisz do mnie: gocha3579@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci ten detektyw? Ja korzystalem z uslug detektywa jak potrzebowalem sprawdzic kontrahenta bo cos mi nie pasowalo. Profesjonalne podejscie, pelna dyskrecja, a na sam koniec dokumenty, ktore pomogly mi podjac decyzje. Polecam sprawdzic, maja duzy wachlarz mozliwosci i rozbudowana oferte http://grupahedron.pl/wywiad-gospodarczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jakby ktoś z was szukał detektywna nadal to polecam skontaktować się z tą agencją www.spy24.pl sa dyskretni i porządni, ja też jestem z warszawy, oni działają na terenie całej polski a nawet świata jeśli trzeba np. w poszukiwaniach zaginionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł detektyw z biura z Katowic - http://www.detektywistyka.eu/ Podejrzewałam meża o zdradę z resztą słusznie) no i jakoś nie chciałam, zeby inni dowiedzieli się o tym, zanim sama zdecyduję się o tym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratowa63
Mój brat korzystał kiedyś z usług biura detektywistycznego ADw-detektywi, gdy szukał swojej zaginionej córki. Całe szczęście szybko ją znalazł, a detektywi nie marnowali czasu na nagłaśnianie sprawy, tylko szukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko o dobrego adwokata - ja sie sporo naszukalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaja
Jak już będziesz mieć dowody od detektywa to od razu kieruj swoje kroki do dobrego adwokata w Warszawie- mogę polecić http://kancelaria-kopko.pl/ Prowadzą sporo skomplikowanych spraw. Mają doświadczenie. Nie wtajemniczaj też za dużo osób w to co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wątpliwości co do wierności mojego męża, dlatego postanowiłam skorzystać z usług detektywistycznych. Bardzo dziękuję http://www.detektywi.szczecin.pl/ , którzy przyłapali go na gorącym uczynku! Za usługę nie zapłaciłam dużo, prawda wyszła na jaw bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę dość duży biznes i zdarza mi się potwierdzać niektóre oferty (podejrzanie dobre) przez agencję detektywistyczną www.aniolkrupski.pl . Zawsze jest pewność, że oferta jest ok, zgodna z moją strategią. Zatrudniałem już 4 razy detektywów, a raz przy naprawdę dużym, potencjalnym zamówieniu. Raz zrezygnowałem z oferty jednego gościa, bo w raporcie wyszło podejrzenie współpracy z naprawdę dziwnym środowiskiem. Wiem, że pan Tomasz ogarnia na pewno sprawy rozwodowe. Dzielę się po prostu swoimi doświadczeniami. Może u ciebie też się sprawdzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, NIE POLECAM biura detektywistycznego Animus ze śląska. Wysokie ceny, utrudniony kontakt, i podejście typowych ignorantów. Pan Rafał z którym rozmawiałam nie wykazuje nawet odrobiny zrozumienia, współczucia czy empatii. Jestem w trudnej sytuacji życiowej, wydawało mi się , że praca detektywa wymaga posiadania tych cech, żeby choc na chwilę wczuć się w sytuację osoby która szuka pomocy. Niestety, detektyw Rafał uświadomił mi że całe życie byłam w błędzie. Brak emocji w pierwszej rozmowie skutecznie zniechęcił mnie do dalszej współpracy. NIE POLECAM narażania się na podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro kameleon szczecin - niekompetentni niby fachowcy. Tylko same kłopoty po wynajęciu. Piszą w sprawozdaniach nieprawdę. Ja zaryzykowałem i napisali co chciałem. Później w sądzie same problemy z tego. Jako rzetelne biuro detektywistyczne powinni odradzić pisanie nieprawdziwych rzeczy. Ostrzegam tych, którzy chcą skorzystać z usług i tych obserwowanych... za niewinność dzięki tej firmie również można ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że działania detektywistyczne nie ograniczają się wyłącznie do Śląska, jeśli trzeba detektywi rozszerzają zakres działania. 

Edytowano przez EwaDobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda B.

Ja korzystałam z Detektyw24.net. Działają w całej Polsce. Moja sprawa działa się na Śląsku a ja mieszkam w Lublinie. Nie trzeba jeździć, można się spotkać na miejscu a działają tam gdzie jest potrzeba. Dobra opieka, bieżąca informacja o tym jak idzie zlecenie dość szybko raport. Ogólnie polecam jak komuś potrzeba takiej pomocy. Magda B. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Polsce żaden urząd nie będzie szukał u człowieka ot tak sobie, a już tym bardziej za granicą. Tutaj pomoże tylko prywatny detektyw. Skontaktuj się z biurem detektywa Anioła  detektywtomaszaniol.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno doświadczenie w pracy operacyjnej może mieć znaczenie, więc takie agencje jak Contra z Myszkowa - agencja-contra.pl, gdzie pracują byli pracownicy służb, to zawsze ten kierunek, gdzie liczyć można na to doświadczenie i automatycznie praca detektywa może być skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×