Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionamama

Niania elektroniczna pomóżcie

Polecane posty

Gość zagubionamama

Witam, Jestem w 6 miesiącu ciąży i potrzebuję zakupic elektroniczna nianię. Chciałabym uzyskać od Was tylko rzetelne informacje. Muszę mieć taka, która zadziała zarówno w domu jak i w ogrodzie, bo sama będe musiała palić w piecu i do niego dokładać, żebyśmy nie zmarzli. Ostatnio polecano mi w sumie niedrogą nianie firmy Hartig i Heling H+H 1212. Może ktos ma nianię tej firmy? MIałam kiedyś jakąs tanią i okropnie trzeszczała. Teraz nie chciałabym placić za nianię więcej niż 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak miałaby działać w ogrodzie? Ona przecież "pika" syganlizatorem do bodaj 20-30m więc zadziała jak ją odpowiednio ustawisz... jak pójdziesz dalej to nie usłyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka ma bardzo dobrą nianię. Coś takiego http://www.ceneo.pl/13507913 . Mówi, ze bardzo dobrze odbiera i nigdy nie straciła jeszcze sygnału w mieszkaniu, poza tym ma całkiem niezły zasięg - do 330m. Jest trochę droższa niż sobie założyłaś ale tańsze też można znaleźć z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaziii
nie znam tej o której napisałaś. ja mam angel care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może dodam, że słyszę jak pies szczeka na dworze więc łapie na prawdę super, każdy ruch dziecka w łóżeczku wychwyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionamama
Dziękuje wszystkim za odpowiedź. Bondzia - no właśnie jak maja większy zasięg to teoretycznie zabierając ze soba odbiornik powinnam słyszeć, ale wiem, że niektóre nianie mimo dużego zasięgu gubia sie nawet w mieszkaniach przez ściany. -- Ola - a próbowałaś jak daleko zasięg sięga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionamama
Przepraszam, na 2 forach usiłuję porozmawiać i pomyliłam imiona. Natalia - próbowałaś jak daleki zasięg jest? Chyba sie na tę zdecyduja, znalazłam za 103 zł w sklepie internetowym.:) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×