Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alusia1905

problemy miłosne

Polecane posty

Hejka. Mam problem, byłam z chłopakiem któremu chodziło tylko o jedno. Zakochałam się w nim i byliśmy razem. Jednak nikt mnie nie ostrzegł. bo nikt sie po mnie nie spodziewał, że go wgl znam. I pewnego razu robiliśmy to. Potem zerwalismy i było mi glupio ale po tygodniu znów byliśmy parą i dałam mu sie poraz kolejny. Teraz ma nową bo leciał nadwa fronty. Ciągle ją na mnie nasyła i aż sie boje chodzić do szkoły. A on sam wszystkim rozgaduje do czg pomiędzy nami doszło. Już każdy gada za moimi plecami... Przez to wszystko nawet próbowałam pare razy popełnić samobójstwo ale najlepsza przyjaciółka albo kolega zawsze mi przeszkadzali :/ Co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko że on sie specjalnie wkoło mnie kreci i wgl. Zaliczył połowe dziewczyn w szkole i sie mści bo to ja z nim zerwałam. Zawsze byłam najgrzerzniejsza i wgl a teraz przez sukinkota moja cała reputacja na którą długo pracowałam sie niszczy :/ Nie umiem tg olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie zaczęłaś. W wieku nastu lat człowiek jest jeszcze prawie dzieckiem, to czas na naukę a nie na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g żanka
Ja bym padła na kolana i zrobiła mu takiego loda, że sam by sie prosił o nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że za wcześnie. Ale co ja mam teraz zrobić? Nie mg wszędzie koleżanek przecież ciągać zeby mnie broniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEŚ puszczalska i tyle w temacie,do nauki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co masz robić, za mna faceci zwykle się uganaili (nie na odwrót), więc nie umiem postawić sie w twojej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co musisz zrobić ? Musisz zacząć używać szarych komórek, ale nie w kieszeni ani w kroku, tylko tych umiejscowionych w głowie, w obrębie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X Miras
wpadnij do mnie na plebanię, lubię takie zagubione nastolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem puszczalska. Nwm. Uzywam głowy, naprawde... Za mną też sie chłopacy zawsze uganiali i pierwszy raz taka sytuacja zaistniała. Dlatego sie pytam co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co możesz zrobić ? nic nie zrobisz... Pogódź się z tym i zbieraj nauczkę, jak nie potrafiłaś trzymać nóg razem. Na następny raz najpierw poznaj człowieka zanim się przed nim rozkraczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X Miras
ja cie nawrócę tylko przynieś prezerwatywę, nie ma gumy nie ma nawracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak Ci rzucę to złapiesz gumę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×