Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yomysska

13 tydzien ciazy nieprawidlowosci

Polecane posty

Witam wszystkie Panie bedace w ciazy jak i juz dotychczasowe mamusie. Bardzo prosze panie o jakies porady.. Jestem w 13 tygodniu ciazy , bylam na badaniu usg i moj lekarz ginekolog wykryl pewna nieprawiwdlosc, sam nie jest pewny czy do konca to jest to , ale wykryl nieprawidlowosci i podejrzewa zgrubienie karku. skierowal mnie na specjalistyczne badania do Olsztyna do doktora ktory ma lepszy sprzet. Musze do konca tygodnia zrobic te badania , tylko ze zadna fladra nie chce mnie zarejsestrowac bo brak miejsc ale chodzbym miala placic duze pieniadze to pojade na to badania. oczywiscie źle robiac naczytalam sie w internecie ze takie zgrubienie karku moze powodowac chorobe genetyczna jak np zespol Downa :(( Mam 20 lat i myslalam , ze z tym problem maja tylko kobiety po 40 . nie wiem sama juz co mam myslec, moze ktoras z pan miala podobny problem badz ma a teraz ma pieknego zdrowego dzidziusia , prosze o jakiekolwiek porady :(( bardzo prosze o jakies rozwiniecie watku :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz iść na badania prenatalne prywatnie? z pewnością ktoś w okolicy bliższej lub dalszej robi takie badania. ja jechałam prawie 200 km, żeby się upewnić, czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomysskaa
oczywiscie , ze ide , zapisalam sie wlasnie prywatnie na poniedzialek, ale chcialam sie dowiedziec czy moze ktoras z pan miala cos podobnego , bo czeka mnie wykancza,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×