Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ey edi

Dlaczego rodziny których dochód nie przekracza

Polecane posty

Gość ey edi

2000zł oraz bezrobotno-alkoholowe patologie jak bezmózgie zwierzęta rodzą dzieci? Dla własnej satysfakcji? Dziecko to nie jest zabawka, tylko człowiek taki sam jak wy, który potem będzie miał przerąbane przez was przez x lat. Jak nie masz pieniędzy, żeby zapewnić mu dobre wykształcenie i ułatwić start w dorosłe życie to opanuj zwierzęcy instynkt i użyj mózgu. Ja wiem, że seks to jedna z podstawowych potrzeb, ale tym się różni od jedzenia czy srania, że powstaje z niego życie. I po to mamy mózgi, żeby ich używać. Po to jest antykoncepcja, żeby z niej korzystać. Jak czasem pokazują w te wielodzietne rodziny w telewizji- piątka bachorów, bida aż piszczy, jakiś pies kulawy szczeka na podwórku, dom się sypie, ojciec podpity pali pety i lament: Oooo! jak nam źle. Nie mamy na pieluszki, mleczko, kołderki, śpioszki, zeszyciki, podręczniki prosimy ludzi dobrego serca o środki czystości, żywność i gotówkę, bo nie płacimy czynszu i prądu. Za to mamy wspaniałe dzieciaczki, które z pewnością będą pracowały na waszą emeryturę. Przecież to woła o pomstę do nieba! Obecnie jedno dziecko to luksus, dwoje to szaleństwo a więcej to już patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowy chlopak
mnie raczej zastanawia jak je UTRZYMUJA skoro panstwo jak odbierze kochajacym rodzicom dzieci wydeje na jedno 2000 zl :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dzieci z rodziny alkoholickiej (patologia) nigdy nie wezma sie za prace.Po co jak panstwo (czyli reszta społeczenstwa pracującego) da i jakos ten miesiączek przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ile ci ludzie dostają tego zasiłku, że tak im ciężko podjąć prace? takie to opłacalne? coś mi się wierzyć nie chce, może też zamiast chodzić do pracy będę korzystać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowy chlopak
nie P*****L!!! jeszcze 100 lat temu w rodzinach nisko wyksztalconych bylo wiele dzieci i jakos nikt z tego cyrku nie robil, a dzieci dawaly sobie rade jak potrafily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz pojęcia ile taka matka może wyciągnąć z opieki społecznej, znam takie które przy czwórce dzieci wyciągają ponad 1600 zł dla dzieci z tego niestety nie wiele jest a one solarium, papieroski, ciuszki i nie rzadko wódeczka a dzieci głodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bo ja nie rozumiem komu ty chcesz swój żal wylać na kafe myślisz że oni przybiegną do kompa i zaczną pisać zastanów się jak niektórych nie stać na łóżko i dla mnie to też k***a nie do pojęcia bo mam dzieci i nie pojmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowy chlopak
ktos zna przyczyne dla ktorej w UK, Niemczech ojcowie rodzin wielodzietnych nie chca zarabiac wiecej niz max kwota uprawniajaca ich do korzystania z zasilkow? Glownie nacje naplywowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodze z takiej wlasnie jak to mowisz patologii przemoc i bieda nie raz nie bylo co jesc, a o ubraniach zimowych zapomnij dzisiaj swietnie zarabiam i mam dobra prace. mialam motywacje, ktoprej brak bogatym rozwydrzonym bachorom (po co sie starac, w razie czego mama da na buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czas na Europę tam socjal tu zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w uk i zobaczcie ile polek tu rodzi dzieci ,co 4 dziecko urodzone w uk to polskie z tego kobiety zyją przewaznie to samotne matki dostają zasiłki na dziecko na siebie i nie płacą za mieszkanie pracują tylko do 16 godzin tygodniowo bo więcej im się nie opłaca -stracą dotacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey edi
Dlatego nie powinno być zasiłków. Powinny być żłobki i przedszkola za darmo, książki do szkoły, basen i opieka medyczna, w tym również szczepionki skojarzone. Żadnych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka szkoda, ze w Polsce dziecko to luksus, a normalna rodzina z 3-4 dzieci , jest okreslana mianem patologi.. Zamiast ograniczac liczbe dzieci do zera, zmien swoje zycie I.. zamieszkaj w kraju gdzie 3 dzieci jest norma , a nie patologia:) od razu zmieni ci sie precepcja :P Zauwazysz , że Polska choc piekna nie jest krajem gdzie mozna zyc I tworzyc rodzine .. Dziec***owinno sie miec z wyboru , a nie bo mnie na nie stać lub nie.. okropne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam trójkę dzieci i jak trafi sie to bedzie i czwarte i nie uwazam sie za patologie. Mąz ma firme i jakos sobie radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta nie są bezmózgie, bezmózgi autorze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzę, że jakaś menda dzisiaj na kafeterii pomimo tego, że administracja usuwa te skretyniałe wątki, zakłada nowe. idź do pracy autorze, żebyś Ty miał z czego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey edi
dla nie patologia 3-4 dzieci jest wtedy kiedy oboje nie pracują i maja 3-4 i wiecej dzieci albo mieszkaja na jednym pokoju bez ogrzewania itd a mimo to dzieci co roku się rodzą kolejne. dobrze wiem ze zagranica to norma ze ludzie maja kilkoro dzieci ale ich na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaaaaxy
o jjjjj jak ty negatywnie wibrujesz,w zyciu nei bedzie ci sie ukladalo,za ta niepodstawna zazdrosc ze inni maja dzieci a ty nie masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu wspaniałych ludzi urodziło sie w czasie wojny ( wystarczy sprawdzic roczniki),obecny wyz w staie wojennym, kiedy tylko ocet krolowala na pólkach. Jakos zyja i maja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie zrozumie on myśli że oni siedzą na kafe i będą się z nim kłócić i gotowy mi wmówić że jestem patologią bo mam dzieci i pewnie każdej co ma więcej niż dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×