Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Ale się dzisiaj przestraszyłem

Polecane posty

Nie mogłem znaleźć profilu Perłowej Królewny na fb, co byłoby prawdopodobne zważywszy, że podałem znowu parę szczegółów, dotyczących tej szlachetnej i kochanej osóbki. Ale na szczęście znalazłem Ją i okazało się, że nie zablokowała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny... rzeczywiście, straszny stres.... niby jak Ty chcesz Ją odwiedzić, jak nie znasz jej adresu domowego? Na fb nikt takich danych nie umieszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sam 4 miesiące temu pisałeś, że wiesz tylko, że mieszka 400km od Ciebie, potem pisałeś, że mieszka 390km... z tego co pamiętam, to pisałeś jeszcze, że ma migdałowe oczy i wąskie brwi... a niedawno napisałeś, że ma okrągłe oczy... widzisz, sam sobie stawiasz kłody lub belki pod nogi... Mam Cię na oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma jakby to powiedzieć migdałowe oczy, ale szeroko otwarte, wilgotne, jakby miała się rozpłakać, ale uśmiech nie znika z jej twarzy. Są w kolorze szaro - błękitnym, nieco zielonkawym. Do tego ma okrągłą twarz, delikatny proporcjonalny nosek, wąziutkie, łukowate brwi. Do tego ma naturalny jasny blond, ale i tak ma podcieniła nieco kolor . . . Typ Neo-Danubian bym powiedział :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już jej imienia nie podam, ni pierwszej litery nazwiska, ani tym bardzie jej miasta . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam wyjechać, ale jadę do Królewicza... narazie nic więcej nie zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×