Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój mąż mnie zdradza co robić

Polecane posty

Gość gość

Jestem 6 lat po ślubie dowiedziałam się, że mąż od 2 lat mnie zdradza mamy 2 dzieci nie wiem co robić. Obiecał, że z tym skończy, ale nie wiem czy będę umiała mu zaufać co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore_mio
jego zapytaj :P, :P, :P albo jeszcze lepiej - jego i kochanki, zakladajac ze bedzie miala zyczenie z toba rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On twierdzi że to już się nie powtórzy, bo boi się że wrócę z dziećmi do mojej mamy a to 400 km od naszego miejsca zamieszkania. Myślałam nad rozwodem, ale ja nadal go kocham choć jednocześnie nienawidzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugo to trwa. Chyba bym go olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieci w przyszłości nie będą mi miały tego za złe. W momecie odejścia wracam do siebie bo tu przeprowadziłam sie tylko z jego powodu. Już nic nie jest takie jak wcześniej nie potrafie na niego patrzeć czuję obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz maz zrobi bilans zyskow i strat (dopiero jak sie wydalo, bo wczesniej bylo mu wygodnie, mial lale na boku i sluzaca w domu) i wspanialomyslnie bedzie wmawial, ze cie kocha i dzieci i nie chce Was stracic. A Ty mu uwierzysz, wybaczysz, bo co sama zrobisz z 2 dzieci? Twoja matka na pewno nie bedzie zachwycona perspektywa 3 dodatkowych geb do wykarmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli twoja mama wie i masz dokad wrocic.. nie mieszkajac w 10 0sob na 5 m2 to wroc. dalas mu szanse on ja ola.l. kwestia dzieci jest osobna, pytanie czy ty masz siel by nadal paprac sie w tym gownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata zdradza a teraz obiecuje że już się nie powtórzy. O święta naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wszyscy święci, dwa lata cię zdradzał a ty wierzysz, że się poprawi, tak może na jakiś cza, uśpi twoja czujność i znowu kolejny romansik na boku, jak ktoś przez dwa lata kantuje to marny z niego materiał na męża, uciekaj od drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna ktora boi sie odejsc od meza z 2 dzieci, kobiety takto jest, jak sie siedzi w domu i kanape grzeje, mialabys dobra prace ,ambicje i cel to ucieklabys od tego meza , a zapewne nie wiesz co robic, bo zero wyksztalcenia,zero pracy, to pewnie w domu bedziesz i nie odejdziesz, gratuluje rozumu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu teraz latwo wybaczysz, o ile bedziesz w stanie, bo wybaczyc zdrade wcale nie latwo, ale zalezy teraz od ciebie jak ty mu to dasz odczuc, wiec jezeli zapomnisz o sprawie lekko on moze (ale nie musi) cie zdradzac ale wtedy mozes zbyc pewna ze bedzie sie bardziej staral to kryc przed toba (nastepna/kolejna zdrade), ty go znasz najlepiej wiec nam pozostaje wspolczuc Tobie, bo wiadomo nikt raczej nie chcialby takich przykrych doswiadczen, ale to ty dokonasz wyboru czy chcesz z nim zyc czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzil raz zdradzac bedzie po raz kolejny i kolejny, a jak ta pani lubi byc nie szanowana i poniewierana, to życzmy jej owocnego małżenstwa i życie seksualnego( najpierw bzyknie kochanke wroci do domu i bzyknie ją) a pozniej hiv sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie jestem raczej przeciwna rozwodom ale w Twoim przypadku to nie jest jednorazowy wyskok po alkoholu na jakies imprezie a dwuletnie oszukiwanie, ktore by pewnie trwalo do dzis, gdyby sie nie wydalo, jezeli nie jestes gotowa na rozwod to zacznij od separacji i jak masz gdzie to wracaj do domu, dzieci nie beda mialy Ci tego za zle, bo to nie Ty rozwalilas rodzine, jak dorosna to zrozumieja, a raczej beda Ci mialy za zle jak zostaniesz, maz pewnie Cie bedzie dalej zdradzal a Ty bedziesz wiecznie rozdrazniona i nieszczesliwa, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po takiej wiadomosci,wyrzucialabym mu łachy przez okno zboksowała i albo sie wyprowadzila albo on natychmiast za drzwi, tu nie jest kwestia dzieci, dzieci oczywiscie zostaja przy mnie,a pozniej ojciec ma prawo kontaktu z nimi, no i oczywiscie rozwód, a po 2 nawet nie mam mowy o wybaczeniu.KOBIETO jebnij sie w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w zusie i raczej bez problemu przeniose sie do innego zakladu mama mieszka sama w domu wiec nie bedziemy sie gniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go kopla w d....nie patrz na dzieci ,dzieci urosna i co ......a poza tym to maz mogl najpierw pomyslec co z toba i dziecmi zanim wlozyl ptaszka cizi.A z drugiej strony jakie te kobiety sa wredne wia ze koles ma zone dzieci i rozkłada taka nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w zusie i raczej bez problemu przeniose sie do innego zakladu mama mieszka sama w domu wiec nie bedziemy sie gniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to choc tyle ze masz prace stabilna. zorientuj sie czy aby na pewno nie bedzie problemu z przeniesieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×