Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasinka94

przylapalam mlodsza siostre na masturbacji

Polecane posty

Gość kasinka94

tylko ze ona o tym nie wie, spimy w jednym pokoju, ostatniej nocy sie przebudzilam i zauwazylam i uslyszalam zreszta tez ze siostra sie masturbuje, troche mi glupio bylo powiedzec jej ze nie spie i zeby przestala, wiec udawalam ze spie, slychac bylo ze miala mocny orgazm, siostra ma 16 lat ja 19 i tak sie zastanawialam rano czy jej o tym powiedziec ze nie spalam ale postanowilam ze jej o tym nie powiem. W sumie ja tez lubie to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasinka94 chcesz o tym popisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MUSISZ TEZ TO ROBIC SKORO WIESZ CO ONA ROBILA:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasinka94-- ja tez kiedys moja siore w lazience przylapalam, tylko ze moja siora byla o dwa lata starsza i mi pokazala i robilysmy sobie dobrze jak nikogo w domu nie bylo.Nawet dwa fajne vibratory mialysmy bylo nam zawsze bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyłapałam brata jak się masturbuje . Myślałam ze będzie chciał zobaczyć jak ja to robię Ale na szczęście o sprawie zapomnieliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturnankka
Ja byłam w podobnej sytuacji z koleżanką. Rano powiedziałam jej ze słyszałam jak sie pieści. 'Gadałyśmy dużó a wieczorem usiadłyśmy razem na jednym łóżku i zaczęłyśmy sie pieścić. Kazda osobnoa potem razem. Było cudownie,. Od tamtej pory spotykamy sie i mamy cudowne odloty. Spróbuj to z siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakk__
Ja jeszcze nikogo nie przyłapałam ale dziewczyny o tym tutaj dużo pisały: http://portalkobiet.com/forum Ale skoro i ty lubisz to robić to staraj się albo tego nie zauważać albo porozmawiać z siostrą i podzielić swoimi doświadczeniami, żeby przypadkiem nie popełniła jakichś twoich błędów a jednocześnie żeby wiedziała jak sobie sprawić odpowiednią przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie dołączyłaś do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulka94
A mnie przedwczoraj w nocy przylapala jak sie zabawialam mlodsza siostra, myslalam ze spi a ona po jakims czasie do mnie wypala, zebym przestala to robic bo nie spi. Do teraz mi jest glupio. Boje sie tylko zeby nie wygadala tego komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerang007
Moglas sie zapytac czy nie chce sie dolaczyc, moze czegos bys nauczyla mlodsza siostrzyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×