Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka temperatura pokojowa

Polecane posty

Gość gość

Jaka jest według was najlepsza temperatura pokojowa? W jakiej temp czujecie się najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy no jakby powiedzieć
temperatura pokojowa to temperatura pokojowa a jak się nie znasz to wujek google prawdę powie :P za odpowiednią odpłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam wujka google
wiem trzeba takie żetony do automatu wrzucać :P albo wystarczy otworzyć okno i głośno krzyknąć wujaszku google pomocy bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-20, 21 maks, w sypialni oczywiście chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trochę sobie przegrzałam pokój bo mam 28*C, a na zewnątrz jest 3 C :D mam cieplutko bo ja lubię mieć cieplutko a nawet za cieplutko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przegrzałaś i to nie jest zdrowe. Do mniejszego "cieplutko" łatwo się przyzwyczaisz stopniowo obniżając temperaturę, z korzyścią dla zdrowia (i dla portfela ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 , więcej nie moge bo robi sie suche powietrze i mam kaszel całą noc, mam nawilżacz taki parowy ale to nic nie daje, może sobie powiesze taki pojemniczek z wodą na kaloryferku , jak myślicie to coś da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie 24 jest super. jak jest mniej to marzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie na razie
28 w domu trochę za dużo , moje zdanie jest takie ,że zbyt duża różnica temperatur szkodzi i jest niezdrowa, mieszkam w bloku i naprawdę jest bardzo gorąco , praktycznie kaloryfery są skręcone albo grzeją tylko bardzo lekko jak spada poniżej zera , uważam że max 22 powinno być a nawet między 18 a 21 , przy takiej temperaturze się nie zamarznie na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest kamień okropny
ja mam traki ceramiczny nawilżacz na kaloryferze i daje coś tam ale jak jest grzanie tylko , te ultradźwiękowe przerabiałam ale kamień je szybko załatwiał :( najlepszy sposób to mokre ręczniki na letni grzejnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutek357
A słyszeliście o takich inteligentnych systemach do zarządzania temperaturą jak tutaj http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/103,jaka-jest-idealna-temperatura-w-domu/ ?? Można ustawić sobie temperaturę w zależności od pory dnia, ilości osób w pomieszczeniu itd. Dodatkowo generuje spore oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcieplejszym pomieszczeniem powinna być łazienka, z temperaturą do 25 stopni C., ok. 21 powinno być w salonie i pokoju dziecięcym. Nieco chłodniej, bo ok. 20 powinno być w kuchni, gdzie i tak jest ciepło ze względu na gotowanie. Natomiast w sypialni podczas snu między 17, a 19 stopni C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×