Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eluana

e przyjaciel

Polecane posty

Gość gość
Jestem autoką tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
każdy tak może teraz powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tobą już nie gadam. Nie pisz do mnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przecież nie piszę stwierdzam tylko fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Dzień dobry :classic_cool: 🖐️ "młłłaa Hej lapka.gif tyle stron i nic ciekawego,miałam nadzieję że coś fajnego się rozwinie a tu lipa smutas.gif" "młłłaa Dobry wieczór lapka.gif Widzę że komuś nie pasują moje wpisy?" Nie bądź hipokrytką. Nie czepiaj się kogoś za to, co robisz sama :) Przecież dopiero co pokazałaś, że nasze wpisy ci nie pasują :classic_cool: "młłłaa Wiedźmino skąd stwierdzenie że nie mam nic do powiedzenia,nie miałyśmy okazji by wymienić zdania między sobą." To nie twierdzenie, to sugestia, byś pokazała interesujące tematy i porywający tok rozmowy :) Ty też mnie nie znasz, co nie przeszkodziło Ci określić naszego pisania "lipą". Jeśli już zaczynasz, miej odwagę i godność ponosić konsekwencje swoich słów :) Myślę, że już wszystko jasne :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młłłaa
Hej.. Wiedźmino hehe a kopiowanie moich wpisów....pokazuje że ty też nie masz zbyt wiele do powiedzenia.Wydaje mi się że ten wpis "Hej lapka.gif tyle stron i nic ciekawego,miałam nadzieję że coś fajnego się rozwinie a tu lipa smutas.gif" źle zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo nie na co tu gadać. Temat fantastyczny, ale lipa jak stąd do Księżyca. Tylko się kłócicie. Aż mi się nie chciało tu wczoraj zaglądać. Przykro tylko. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
podobno nie ma gorszej zawiści niż kobiety do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano lipa. Jak autorkę nbanuja nie wiedzieć za co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młłłaa
Scribo bo nie lubię jak bez powody ktoś na mnie najeżdza...czy jak faktycznie coś złego napisałam no nie rozumiem' o co kaman'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
V :classic_cool: 🖐️ Młłła, ty naprawdę nie wiesz, po co wkleiłam te wpisy, czy próbujesz na siłę być złośliwa w świetle rzeczowej argumentacji? :) Ja przychodzę tutaj dla rozrywki. I tak nikt nie nakaże mi być inną, jak Wam nie zakaże pisać. Przecież jest tutaj wystarczająco dużo przestrzeni, by każdy mógł dodać coś od siebie, prawda Scribo? Naju, nie jestem zawistna. Ale bywam złośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P i ma strasznie trujące torebki jadowe :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Młłła, nie wierzę... czego nadal nie rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młła! Właśnie o tym mówię. Tu jakoś zawsze ktoś komuś zrobi przykrość i przez następne 5 stron wszyscy się nad tym rozwodzą. Tylko po co robić przykrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym razie e przyjaciela jak nie było tak nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zeby sobie pogadać jak jestem sam na sam z kompem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wypraszam sobie ja nikomu przykrości nie robię za natury nic nie robię [śpioch za leniwy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Scribo, no wałaśnie. Po co robić te przykrośc***** co zaczynać? :) W temacie e-przyjaźni - to jest możliwe. Dość ryzykowne, ale możliwe. I zdecydowanie powinno się przerodzić w hybrydę, tj. pomieszanie przyjaźni wirtualnej z realną. Bez tego będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młłłaa
Wiedźmino....też jestem tu dla przyjemności, ale nie neguje tego kto coś napisze i jak napisze.Nie muszę się rozpisywać w danym temacie nie wiadomo ile.Myślę że to tyle...jak to mówią mądrzejszy ten co ustąpi. nQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×