Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Problem18

Dziwny problem Pytanie do Pań

Polecane posty

Witam mam dziwny problem. Jestem świeżym osiemnastolatkiem, który właśnie tydzień temu (w piątek) przeszedł swoją inicjacje seksualną. Wszystko fajnie i git, ale gdy tylko zaczęliśmy się kochać ona po chwili zaczęła się wiercić i krzyczeć i kazała mi wyjść. I jakoś zepsuł nam się humor. Twierdziła, że ją strasznie bolało. Jakąś godzinę później znów próba i znów porażka, Przed weekendem na który czekałem całe życie, czytałem sporo i myślałem, że chodzi o grę wstępną wiec za trzecim podejściem mieliśmy dłuższa grę wstępną i ona twierdziła, że w życiu nie była tak gotowa i znów to samo. Tym razem wszedłem ale po dłuższej chwili stwierdziła że ją bolę. W sobotę była zbyt "obtarta" (jej słowa) a w niedziele, wróciliśmy do jej domu z żelem (taki kupiony w aptece), ale nie próbowaliśmy bo nadal była "obtarta". W ten weekend nie było moich rodziców wiec spróbowaliśmy u mnie z żelem i tym razem wytrzymała kilka minut nim kazała mi wyjść. Przestała odpowiadać na SMS w sobotę a wczoraj dostałem wieści, że to nei wyjdzie. Twierdzi, że jestem za duży. Ona już miała kilku facetów, jest starsza o trzy lata i doświadczona. Ona jest moja pierwsza i chce aby była jedyna. CO MAM ZROBIĆ? JAK SOBIE RADZICIE GDY PARTNER JEST ZA DUŻY. Zrozpaczony! Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
Dziwna sprawa, bo to ze jest duzy to plus. Pierwszy raz dla dziewczyny wiadomo, ze jest bolesny, ale skoro ona miala wczesniej chlopakow i uprawiala seks to nie powinna miec problemu. Mysle, ze jeszcze powinniscie probowac... swoja droga to dziwne, ze przez to chce zakonczyc znajomosc (bo tak wywnioskowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
Najbardziej prawdopodobne, ze dziewczyna nie byla wystarczajaco 'nawilzona' wtedy gra wstepna powinna byc duzo dluzsza + zel. Powinno sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
I gdzie sie podziales ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny blog. Wiem, że gra wstępna, wiem że żel, napisała mi, że dziś na zajęcia nie poszła bo ją za bardzo boli. Czytam i myślę, że to może nie mój rozmiar ale może jakaś jej dolegliwość. Albo boli ją bo coś uszkodziłem. Nie wiem jak sprawić aby ona się czuła swobodnie. Bo czekaliśmy z tym do mojej osiemnastki. Cztery miesiące i tak nagle. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
Nie, na pewno niczego jej nie uszkodziles. To odpada. W sumie bardzo mozliwe, ze tak ja bolalo, bo juz dawno tego nie robila.... no, albo wrecz przeciwnie. Sprobujcie jeszcze za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed sexem przez te miesiace widziałem jak się masturbuje wibratorem i nic nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech potrenuje samodzielnie dildem o średnicy początkowo małej, później twojego penisa + lubrykant KY , na noc niech śpi z dildem w pochwie. Po jakimś czasie pochwa się przyzwyczai do dużego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
Ale wiesz wibrator a prawdziwy penis, to jednak cos innego. Moze za czesto to robila, nie wiem. Albo rzeczywiscie masz az tak duzego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozec klamie bo chce wyjsc na doswiadczona a seksu wczesniej nie miala nigdy, cholera wie wy dzisiaj mlodzi wynaturzeni i dziwni jestescie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie kłamałem - ona jest moja pierwsza wiem ze mały nie jestem bo czytałem i mierzyłem, ale przecież większy = lepszy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to dziwne. Albo ona jest chora (są choroby, które wręcz czasami uniemożliwiają współżycie, np. endometrioza, zapalenia pochwy różnego pochodzenia, grzybice, już nie wspominając o chorobach wenerycznych) albo rzeczywiście Pan Bóg Cię obdarzył hojnie. Jakby była dziewicą to nie byłabym aż tak zdziwiona, ponieważ sama kilka pierwszych razów nie zaliczam do górnolotnych przeżyć. Ale skoro miała już kilku partnerów?! Czy mógłbyś w takim razie napisać ile cm ma Twój penis w stanie wzwodu? Może rzeczywiście jest "za" duży, a ona jest wyjątkowo wąska. Moja koleżanka miała chłopaka, który miał 22cm i kiedy zaczęła współżyć z innym to stwierdziła, że tamten był jednak za duży. Ja chyba byłabym zadowolona, ale ja to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
Ja tez uwazam, ze duzy penis to plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży ale nie czuje się komfortowo podając wymiary. dużo większy niż średnia. A jak leczyć te zapalenia, a pyzatym to cholera nie mogę do niej pójść i powiedzieć "to ty masz problem, nie ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Cię nie znamy... Ale dobra, nie chcesz to nie podasz. Ogólnie powiem Ci, że jeżeli ma 20 lub więcej, to są kobiety, które powiedzą, że jest za duży. A zapalenia to już sprawa ginekologa i antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Ty klamiesz tylko ona Cie klamie i nie miala seksu przed Toba dlatego ja boli jak w nia pakujesz swoja wielka pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
No nie wypada, ale ona otwarcie sugeruje, ze ten problem masz Ty. Niech pojdzie do ginekologa, to wszystkiego sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika nimfomankaaaa
Rzuć ją i weź kobietę która będzie umiała należycie korzystać z twojego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam chłopaka, który też nie dość, że miał dużego 21 cm to jeszcze na dodatek grubego. Próbowaliśmy przez pół roku na różne sposoby też mnie za każdym razem bardzo bolało, krew mi leciała nawet jak był bardzo delikatny. Próbowaliśmy żeli, nawilżaczy i innych rzeczy bez skutku. Rozstaliśmy się w sumie bez żalu. Ja chora nie byłam i nie jestem :D po prostu był dla mnie za duży. On miał później dużo dziewczyn którym jego rozmiar bardzo odpowiadał. Więc się nie martw. No szkoda tylko że ty wiązałeś z nią jakąś przyszłość to trochę komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roochac sie potraficie to i gadac tez powinniscie, tak powiedz,jej,ze prawdopodobnie problem lezy po jej stronie a jak nie to przedyskutowac i tak musicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam 24cm i objętość prawie jak w nadgarstku. Martwie się bo się zakochałem. I kocham a ona chce to teraz zakonczyć :( Jak mawiają Norwedzy "dobry sex to 10% związku ale zły 90%" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz mi jeszcze tak do głowy przyszło... Kościół katolicki nie uznaje współżycia przed ślubem. A co jeśli takie pary jak Autor i Dziewczyna powyżej wzięłyby ślub? Rozwód z powodów anatomicznych?! Sama jestem katoliczką i uznaję tylko seks z miłości, mam 23 lata i tylko jednego faceta, ale uważam, że jednak chyba dobrze jest sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Kochany, problem leży po Twojej stronie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro jesteś tak zbudowany to możesz mieć poblem ze znalezieniem "pasującej" kobiety. Każda jest inaczej zbudowana. Jednej pasują duże rozmiary i koleś ze średniakiem nieźle się namęczy i nic nie wskóra a niektóre są tak wąskie, że czasami i taki ze średniej półki to dla niej za dużo (znam takie przypadki). Wiem jedno nie możecie się nawzajem obwiniać. No bo czy to twoja wina że tak cię natura obdarzyła? Albo jej wina, ze ma taką budowę a nie inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trening dildem rozciągający pochwę lub chirurgiczne nacięcie wejścia do pochwy, zresztą skonsultuj to z lekarzem seksuologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada: związek z krową lub ze sztuczną dużą c***ką, a w najgorszym wariancie własna rączka + lubrykant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co trenować z dildem?! Szczerze, ja na pewno nie spałabym z czymś sztucznym w pochwie...na pewno też nie zgodziłabym się na jakieś zbiegi chirurgiczne tylko po to, żeby koleś mógł spokojnie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj ogłoszenie na jakimś portalu randkowym podając wymiary swojego penisa, gdyż są kobiety z ogromnymi pizzdami, jak np. Katarzyna Caryca, której dopiero koń dogodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obwiniam jej. Chce rozwiązać ten problem. A pójście do seksuologa odpada. "Gdzie dzis byleś synek? a u seksuologa mamo." Super. To co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×