Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karmienie piersią

Polecane posty

Gość gość

Do kiedy drogie mamy macie zamiar karmić piersią? Ja karmię już 8 miesięcy, dalej mam pokarm więc mam nadzieje że pokarmię do roku może troche dalej...Położna mówiła że karmienie powyżej roku jest szkodliwe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbgh
A ja ostatnio oglądałam o tym program i to co powiedziała c****elęgniarka to z palca wyssane.Ja osobiście karmiłam 11 miesięcy ale z tego względu odstawiłam że miałam bardzo silne antybiotyki.Pewnie karmiła bym dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam 9 miesięcy i było ok. Dziecko pięknie się rozwijało. Znam mamy które karmiły po 2 lata i dzieci zdrowiutkie. Dla mnie psychicznie było nie do przejścia karmić tak duże dziecko. Nie wyobrażam sobie żeby do mnie przychodziło o domagało się piersi a widywałam takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawiam synka tylko w nocy do piersi średnio raz dwa razy się budzi na jedzenie. Zawsze dwie opróżnia. W dzień ściągam i pije w butelce. Zjada 7-8 butli w ciągu dnia po 120-150 ml, a na noc 250 z kaszką. Sporo je mleczka. Na razie nie chorował ani razu. Znajoma która też odciągała mleko straszy mnie, że z dnia na dzień może zaniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka ma rok i 2 tygodnie i własnie od tego tygodnia zaczęłam ją odstawiać od piersi. Początkowo planowałam karmić maxymalnie do roku, ale pokarm cały czas był i nie ukrywam, że to była mega wygoda. Odzwyczaiłam już małą od nocnego wstawania i jedzenia i stopniowo odzwyczajam od picia z piersi w ciągu dnia... w zasadzie jesteśmy już na finiszu. Bo wczoraj mała zjadła z piersi raz, a dzisiaj już planuję w ogóle jej nie dać. Myślę, że karmienie do roku to optymalny czas dla dziecka.. później - co z resztą zauważyłam po mojej córce dziecko jest coraz bardziej świadome, coraz częściej samo zaczyna się domagać więc im później tym trudniej pewnie odstawić dziecko całkowicie.. Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj namiary na tą położną, nie powinna wykonywać zawodu, bo jest bardzo niedouczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozila
Jezuuu, skąd się takie baby biorą jak ta twoja położna?! Ja karmię na zdrowie (mojego dziecka;)) już ponad rok. Polecam "Księgę Dziecka" doktora Searsa, tam jest chyba WSZYSTKO o karmieniu, jak zrobić, żeby się udało i jak długo karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×