Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelZawidzki

Co kupujecie na Mikołajki

Polecane posty

Gość marcelZawidzki

Co w tym roku kupujecie na mikołaja swoim bliskim? Ja się tak właśnie zastanawiam czy nie zrezygnować z mikołajek i nie zrobić jednego dużego prezentu tylko pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frocka
U mnie kupuje sie na swieta. Rodzice robią prezent sobie i dzieciom, a dzieci rodzicom. Chłopaki teraz oszaleli na punkcie wyrzutni z nerf, wiec takie cos kupie swojemu http://www.smyk.com/nerf-n-strike-elite-rough-cut-wyrzutnia,p1065363518,zabawki-gry-dla-dziec***** mężowi może jakiś elektroniczny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym roku z rodzenstwem kupilam fotokalendarz dla rodzicow z naszymi zdjeciami. Zamowilam na stronie www. pixbook.pl i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona. Zaplacilismy niewiele, bo tylko 20 zl, a w ciagu 3 dni dostalismy piekny kalendarz :) juz jesem ciekawa reakcji rodzicow :) naprawde polecam, bardzo fajny i nietypowy prezent, a chyba o to nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKłos
Ja chcę trochę zaoszczędzić na prezentach na Mikołajki.. Chyba będę kupowała tu www.snuper.pl Też zamówiłam fotokalendarz dla rodziców. Dla brata chyba wybiorę to www.snuper.pl/okazja/89-zl-za-roczny-kurs-grafiki-komputerowej-z-egzaminem-i-certyfikatem-na-photoshop123pl-2 bo zawsze chciał nauczyć się grafiki A dla chłopaka jeszcze nie wiem dokładnie.. Wybieram pomiędzy tą www.snuper.pl/okazja/bielany-29-zl-zamiast-60-zl-52-za-bon-na-paintball-swietna-zabawe-na-polu-do-gry-bez-limitu-1 a tą www.snuper.pl/node/363635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataael
Ej a mogę kupić dziewczynie na mikołajki perfumy? czy z takim prezentem lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnaswieta2013
Cześć, ja szukam czegoś innego od skarpetek, krawata czy też perfum, czegoś oryginalnego i wyjątkowego! usmiech.gif chyba wybiorę to :) ht tp:// img01.allegroimg.pl /photos/oryginal/37/47/78/52/3747785211_2 reprodukcje dzieł malarza w takiej cenie? usmiech.gif chyba ciekawa oferta, co o tym myślicie? usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viddanna
Witam Ja widziałam na Allegro fajny zestaw gier komputerowych dla dzieci u użytkownika krzysztofm30 Sama już kupiłam prezenty, ale zestaw jest fajny i za małe pieniądze (14,99 zł za 4 gry) polecam V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viddanna
tutaj bezpośredni link: naprawdę fajny zestaw gier dla dzieci, aż 4 gry PC za 14,99 zł. !! xxxxxxxxxx www.allegro.pl/show_item.php?item=3752167332 xxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z personalizowanymi prezenatmi. Zupełnie coś nowego na rynku :) http://mygiftdna.pl/ Możecie także wygrać jeden produkt, ponieważ właśnie trwa konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@nataael: Jezeli chodzi o perfumy, to ja bym nie ryzykowala. Chyba, ze dowiesz sie dokladnie jakie lubi. Niestety ciezko jest trafic w gust danej osoby. Ja kiedys dostalam perfumy, ktore w ogole mi sie nie podobaly:( i oddalam je kolezance:P w mojej rodzinie od dwoch lat sie losujemy. czyli miesiac przed swietamy urzadzamy losowanie i kazdy kupuje prezent tylko jednej osobie. Dzieki temu mozna troche oszczedzic, a kazdy i tak dostanie prezent:) ja w tym roku wylosowalam moja siostre, wiec prezent jest łatwizną ;) mała ma 15 lat, jest fanką bizuterii i igrzysk smierci,wiec kupuje jej zlota bransoletke z serduszkiem z toowee, a do tego ksiazke:) oprocz tego musze znalezc cos dla mojego chlopaka i tutaj mam nie lada zagwozdkę. Jakies pomysły? Z góry dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaq
Ja na mikołajki kupię po pudelku wedlowskich Baryłek Coktailowych w ładnej świątecznie oprawie, ewentualnie praliny Od Serca w pudełku w kształcie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataael
Nie no w ciemno bym nie brał :P Chodzi właśnie o to, że wiem jakich używa (zawsze z marki http://jacquesbattini.eu ) Widziałem już u niej trzy ich zapachy, tylko tak ogólnie się pytam czy to dobry pomysł na prezent..czy raczej takie rzeczy dziewczyna to sobie sama woli kupować? Dziś już muszę zdecydować bo zostało mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wiesz jakie używa to bierz będzie wiadomo że prezent trafiony przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja232
Mężowi na Mikołajki kupiłam książkę związaną z jego hobby. :) Natomiast 2 letnie córce jezcze przed Mikołajem (dokładnie wczoraj :)) wygenerowałam wideo od Mikołaja (tutaj: http://www.listymikolaja.pl), w którym to Mikołaj zwraca się po imieniu do dziecka, czyta list od dziecka, oraz mówi, że dziecko było grzeczne i pokazuje jak znajduje dom dziecka. Według mnie fajna inicjatywa, a dziecko bardzo zadowolone. Na Mikołaja mała dostanie książki i puzzle. Swojej chrześnicy natomiast (która jest starsza) kupiłam grę edukacyjną Akademia Umysłu Junior (http://www.akademia-umyslu.pl/junior/gry-dla-dziec**programy). Fajnie jak dziecko uczy się przez zabawę. No i program nie pozwala na zbyt długie przesiadywanie przed ekranem komputera. Po dłuższym czasie włancza ludzika, który zachęca dziecko do ćwiczeń ruchowych. :) Rodzicom kupiłam elektryczny koc i komplet pościeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirelka24
Gra edukacyjna dla chrześnicy to też to na co ja się zdecydowałam ( małpiątko ma lat 13). Tylko, że poszłam trochę w inną stronę, w gry planszowe. W prawdzie nie wie jeszcze że lubi, ale udowodnię jej to. A wybrałam nietypową grę, żeby nie miała poczucia, że traktuję ją jak dziecko tu ją znalazłam. www.przedwiekami.pl/pl/p/Gra-planszowa-Hnefatafl/224 Myślicie, że polubi? Zastanawiałam się jeszcze nad klasycznym Cashflow... ale myślę, że następnym razem jak trochę podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikii111
My z mężem na mikołajki to tylko słodycze sobie kupowaliśmy, bo duże z nas łasuchy hehe. Bardziej się skupiam na prezentach pod choinkę. Dla rodziców kupuję pościel, teściom jeszcze nie wiem... Ale z mężem też mam spory problem, bo niedawno były jego urodziny i już mu kupiłam grę na konsolę i więcej pomysłów brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikii111
w sumie całkiem fajny pomysł eerrkkaa. dzięki chętnie sobie przejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie pomysłów na prezenty dla bliskich to polecam wam serwis - fajną porównywarkę cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ W jednym miejscu macie oferty z różnych sklepów internetowych i można sprawdzić w którym z nich kupicie w najniższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej 4 letniej Agniesi zamówiła wideo od św Mikołaja: https://www.pocztamikolaja.pl/ Zaniemówiła gdy Mikołaj do niej powiedział po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×