Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angiec

Czytanie reklam za pieniądze

Polecane posty

Gość angiec

Chcesz dorobić do pensji? Ja zarobiłam wciągu pierwszego miesiąca 50zł. Podaj mi swój adres e-mail a wyślę Ci zaproszenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu na mail? Napisz tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Bo jak podam stronę to każdy się zaloguje a ja nic z tego nie będę miała a jak wyśle zaproszenie to będę mieć prowizje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj autorko nic nie zdzialasz bo ludzie na kafe sa zbyt glupi i leniwi zeby zajac sie jakimkolwiek dodatkowym biznesem lub sposobem na zarobienie pieniedzy. ludzie na kafe jak slysza "dodatkowy zarobek" to automatycznie zapala sie w ich ciasnych umyslach lampka z napisem "sciema i oszustwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Dziękuje a podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ciężko znaleźć poleconych gdziekolwiek ale ja teraz (trochę za późno) klikam w reklamy za bitcoiny http://cur.lv/507pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena232
na czym polega to czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje się na e-maile reklamowe, za których przeczytanie dostaje się od 10gr do 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkke
ja jestem zainteresowany xcede@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Wysłałam Ci zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Wiesz ja też widziałam różne strony. Znalazłam nawet taka co oferowała 0,25 gr za reklamę ale ta daje więcej. Zresztą nie powiedziałam, że na tym da się nie wiadomo jak wzbogacić ale dorobić trochę można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala ty tez tak cale zycie uwazaj na wszystko i nikomu nie ufaj i cale zycie bedziesz pracowac za grosze na etacie bo przeciez jakakolwiek dodatkowa praca to oszustwo. Nie rozsmieszaj mnie. jesli chodzi o to czytanie emaili to oni wyplacaja dopiero od 200 zl a ciezko jest szybko tyle zdobyc. to troche dziala jak program partnerski. ja sie zarejestrowalem, nic mnie to nie kosztowalo. Jak uzbieram te 200 zl i wyplaca to sie tu pochwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zobaczymy czy sciema gdy juz bedzie 200 zł.ja mam narazie ok.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 80 zl wiec jeszcze dluga droga przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jesli chce sie na tym zarobic to trzeba polecac ta metode innym i zeby klikali w ref link i sie rejestrowali. jak pisalem wczesniej to dziala na zasadzie programu partnerskiego wiec trzeba polecac innym bo od kazdego poleconego jest jakis zysk. to jest cos podobnego do MLM. trzeba zbudowac strukture czyli grupe ludzi ktore bedzie dostawac te ich emaile i klikac w linki. mysle ze warto wyprobowac. nikogo to nic nie kosztuje a moze akurat sie oplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Dlatego tu o tym pisze ale zebrać ludzi jest bardzo trudno bo każdy się boi i myśli, że to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie zazwyczaj sie boją wszystkiego co nowe i nieznane. niestety takie myslenie wyniesli ze szkoly i z domu i ciezko kogokolwiek przekonac do czegos innego niz np praca na etacie. Z taka propozycja to tylko do ludzi o otwartym umysle ktorzy lubia probowac czegos nowego a nie do takich z klapkami na oczach a takich niestety jest najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiec
Tylko gdzie takich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko jest . tak mysle ze na 100 osob moze z 10 to tacy ludzie ktorzy zrobia pieniadze w MLM czy innym biznesie. Reszta to takie pionki co cale zycie przepracuja na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka gg
Jest stronka czytanie e maili gorąco wam polecam napisz e mail a opowiem więcej , wyślę zaproszenie karolajna15-14@o2.pl Jest to fana stronka polecam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź w****************.a.j z takimi ofertami , lepiej idz pod latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poprosze to zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj mail agsli@wp.pl zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binio
Deadpool(2016) dostepny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/r9pdeadpool Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×