Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysoki facet i niska dziewczyna co myslicie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna - 151 cm Chłopak - 187 cm Jak według Was to wygląda? :) Co sądzicie o takiej parze? :) Bo troszkę duża ta różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna, sięgać mu będzie do brzucha? jak nie nizej:) ale to nie ma znaczenia, jeśli się kochacie :) w innym wypadku lepiej odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie małżeństwa. Na pierwszy rzut wyglądają jak ojciec z córką, a potem można się przyzwyczaić. jedna to była taka, że jak chciała męża uderzyć to musiała podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeź
a może za wysoki?? a nie za niska :O ja mam 150 i kiedyś chodizlam z chłopakiem co ma ponad 190. nie czułam się dziwnie. dziwnie czuje sie dopiero przy kumplu, który ma ponad 2 metry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak i wzrost nie pasuje tak z czasem okazuje się że cała reszta również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy niskie to macie problemy, co??? Co ma powiedziec dziewczyna co ma 177 cm i jak na zlosc nie moze znalezc wyzszego tylko same karakany!!!!!!!! :( Jak juz sie znajdzie wyzszy ode mnie to zaledwie tylko o kilka cm a ja kocham buty na wysokim obcasie i lipa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne co my myślimy a jak ty się czujesz. Co w tym takiego, większe różnice bywają (nie mam na myśli wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci zabrania butów na obcasie? I co to za stwierdzenie "za niska"? Wszystko musi być takie "akurat" i kto to określa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×