Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość śiemieniowa

noc w hotelu

Polecane posty

Gość gość
a no to widzisz .. testowal reakcje choc nie wyklucza to jakis podtekst. skoro chcial sprawdzic jak zareagujesz t ogdzies mu tam mysli takie kraza. nie ma co martwic.dobrze mu napisalas, bez pretensji poprostu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podtrzymuje swoje zdanie - facet jest beznadziejny. nawet mu się nie chce Cię po prostu zaprosić na fajny wyjazd, gdzie seks i tak byłby przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śiemieniowa
sprawdzal moja reakcje. a ze mu si eoberwalo to juz nie moj problem. faceci...tylko jedno im w glowach. brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najwidoczniej mu ni eufasz skoro podejrzewasz go o to wlasnie ze tylko do tego celu moglby cie sciagnac do hotelu. a skad wiesz ze to jedna noc? moze planowal jakis urlop i chcial sie zorientowac czy bys zarezerwowala otel. fakt iz nie okreslil tego ale po co..najpierw pytal cy zbys zarezerwowala hotel, trzeba bylo pytac kiedy co i jak i po co...a nie miec prestensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyoplimoza
Kto nie umie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula144
Ehh ja bym mu nie ufała... olać takiego faceta... nie warto na pewno znajdziesz sobie lepszego :) natomiast jeśli zdecydujesz się na ten hotel to polecam wyszukiwarkę tanich noclegów www.noclegowo.pl i mam nadzieję, że to on będzie płacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie to dziwna sytuacja by przy osobach skłóconych jechać do hotelu i by pogadać - chyba że chcecie to inaczej załatwić. Ale ja wtedy staram się zamówić nocleg na starówce w hotelu. Tam jest wynajem apartamentow przy floriańskiej, grodzkiej i ogólnie wokól rynku . Także w Krakowie sporo tego jest do przespania w miarę rozsądnej cenie. http://www.apartmentcracow.com/pl/apartamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, hotelowe rozwiązanie jest całkiem sensowne. jeśli faktycznie podejmiesz decyzję o hotelu, to polecam krakowski efekt express, to bardzo przytulne miejsce, więc powinno ci się spodobać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×