Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem co kupic

Co kupić ojcu na Gwiazdkę

Polecane posty

Gość nie wiem co kupic

Witam, może ktoś mnie zainspiruje jakimś prezentem dla taty na gwiazdkę? W tym tygodniu planuję zrobić zakupy świąteczne (tzn. prezenty) i nie mam zielonego pojęcia co można tacie kupić... Może być jakiś drobiazg, mój tata się ze wszystkiego ucieszy :D Perfumy odpadają bo ma jeszcze ode mnie sprzed roku, portfel odpada bo ma nowy, alkohol odpada bo nie pije, akcesoria jego hobby odpadają (mama kupuje mu coś wędkarskiego).... nie wiem co jeszcze można kupić :( tylko nie skarpetki i kapcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na coś oryginalnego :) Ja może nie kupiłam tam prezentu dla taty, ale dla chłopaka ale sam prezent jak i zakup przebiegło ok. Tu masz cały dział z personalizowanymi prezentami dla taty. Ja swojemu chłopakowi kupiłam okładkę magazynu :> http://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam, ze tacie kupic najlepiej cos, co przypomina mu najbllizsze osoby. ja swojemu na gwiazdke zamowilam fotokalendarz ze zdjeciami rodzenstwa i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam wiele na ten temat, ale mam pewne obiekcje co do zamawiania tego przez internet... nie wiem jaka jest jakosc i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie balam zamawiac - wiadomo, w internecie nigdy nic nie wiadomo. ale polecono mi strone pixbook pl i za niewielkie pieniadze (20 zl) mozna naprawde sprawic idealny prezent. Wiem to, ze swojego doswiadczenia. Zdziwilam sie, bo po 2 dniach od zamowienia dostalam piekny fotokalendarz o naprawde wyrazistych kolorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaziii
to ja proponuję jakiś ładny męski zapach, np Black Man http://jacquesbattini.eu Niebieskie są też ładne z tej serii, ale czarne są takie bardziej wyraziste i męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odettaplo
na pewno cos nie banalnego,cos co przyniesie mu satysfakcję,wejdz sobie tutaj http://iprezenty.pl/ Jest tam sporo kategorii do wyboru,więc ze znalezieniem czegoś styloweg nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanda1981
A może maszynka do golenia? To prezent bardzo praktyczny i na pewno każdy mężczyzna będzie z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaFasolka
Ja w tym roku zrzucam się z siostrą i kupujemy Tacie telefon, raczej zdecydujemy się na Move Kruger&Matz, fajny, poręczny, funkcjonalny, z dual simem i w dobrej cenie, na nasza kieszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudnynnn
dobrym pomysłem (o ile ktoś pasjonuje się dobrymi trunkami!) jest sprezentowanie żubrówki palonej :) ma ona bardzo nietuzinkowy smak, który koneser na pewno doceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako uniwersalny prezent polecam dobry alkohol np. czerwone, wytrawne wina bądź luksusowe whiskey. Ciekawą ofertę mają na sklep-wina.pl. Już kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona z jakości towaru i obsługi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirnada
Jak multitool to tylko Leatherman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjoaannax
Maszynkę elektryczną do golenia, najlepszy prezent moim zdaniem dla Panów w róznym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien się ucieszyć, przyda mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devina
Mirnada gdzie kupić ten multitool? Dlaczego właśnie ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leatherman - to jednak jakość dlatego warto zakupić sobie właśnie ten również ze względu na gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
osobiscie polecam z doswiaczenia model www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wingman_(831436)_p6493.xml to bestseller od wielu lat, w bardzo dobre przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
>>Leatherman - to jednak jakość dlatego warto zakupić sobie właśnie ten również ze względu na gwarancje >> a leatherman daje 25 lat gwarancji na swoje multitoole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio widziałam multitoole typowe dla snowboardzistów ale dziwactwo te też mają 25 lat gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, to Ty je widziales, powinienienes wiedziec co nie co o nich, w sklepiej widziales czy na stoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emymy
Jak to był multitool Leathermana to miał 25 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leatherman ma z zalozenia na swoje produkty 25 lat gwarancji, na wszsytkie na jakie spotkalem tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la problema
U mnie w domu jest taki przyrząd i jest już chyba z 5 lat- nawet nie jest porysowany a każdą drobną naprawę Ojciec robi właśnie tym. Nie wiedziałam o tym, dopóki wczoraj nie rozkręcili pilota od tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego zastosowanie jest aż tak wszechstronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> jego zastosowanie jest aż tak wszechstronne? W końcu to multitool, czyli narzędzie do wszystkiego. Trochę jak ze scyzorykiem szwajcarskim, tylko inne narzędzia. > Jak to był multitool Leathermana to miał 25 lat gwarancji. O czymś to na pewno świadczy. Od razu widać, że firma stawia na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emymy
la problema nawet ten porysowany dalej będzie sprany, ważne żeby nie był porysowany lub odkształcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
multitoole to bardzo dobre rozwiązanie - ja ostatnio kupiłam bratu jak się wprowadził z żoną do nowego mieszkania, fakt niektórzy przychodzili z kwiatkiem ale ja zawsze byłam bardziej kreatywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
raczej bardziej praktyczna, :) a jaki multitool dostal ? pamietasz marke/model ? zadowolny byl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×