Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukierniczka009

Rowerek Stacjonarny START

Polecane posty

Gość Cukierniczka009
Dziś rowerek zaliczony... 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Fajnie było szkoda że się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałująca
Cukierniczka ja tu zaglądam. Nic nie piszę, bo wstyd się przyznać, ale póki co nie udało mi się jeszcze zmobilizować do ćwiczeń. Ciągle coś staje na przeszkodzie. Ćwicz dalej, 3 mam kciuki za Ciebie, na pewno wkrótce się odezwę, muszę się tylko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Paola0
Jestem :), matko, to juz miesiac albo i lepiej jak nie cwicze... Ze slodyczami nie jest tak zle, ale trudno mi znalezc motywacje do ruchu. :( Za miesiac wracam do pracy po urlopie macierzynskim i chcialabym schudnac do tego czasu troszke. Takze zaraz wsiadam na rower, zamelduje sie po. Trzymajcie za mnie kciuki, bo straszne lenistwo mnie ogarnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Paola0
Uff, udalo sie! Pojezdzilam godzinke, tempo nie bylo zawrotne, ale dobrze, ze w koncu odkurzylam siodelko. Oby do jutra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Dziewczyny wracajcie ...bo samej tu nudno, nie wiem czy pisać czy nie...samej do siebie pisać to trochę glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swiat szczuplejsza 4 kilo
ja sie melduje od dzis znowu pedaluje:) naprawde mam miesiac na zgubienie 4 kilo:) bede miec imprezke w lutym i musze ladnie wygladac;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Hej Dziewczyny...miło Was widzieć. Dziś nie jeździłam...ale jutro na pewno się tu zamelduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nastepny topik padl ehhh..a szkoda ,czy jest tu jeszcze ktoś kto pedaluje nadal na rowerku i jake macie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum o rowerku
ja zscudlam 5 kg w ciagu miesiaca. Jednoczesnie zastapilam niektore posilki (szczegolnie po pracy, w weekend takze w ciagu dnia ) talerzem warzyw na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa na forum dzieki za odpowiedż ,a powiedz mi ile jezdzisz i jakim tepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum o rowerku
zaczelam jezdzic na kilka dni przed sylwestrem , bo chcialam schudnac(nie udalo sie wtedy) ale nawyk pozostal. Jak slucham mojej ulubionej muzyki , jezdzilam dosc szybko ( spalalam okolo 600 cal na dzien) Od jakiegos czasu baterie mi sie wyczerpaly i nie wiem ile spalam. Jak ogladam tv to jezdze wolniej :) Zachecam do jedzenia warzyw na parze . Mi wystarczylo kilka dni, aby mi one bardzo zasmakowaly. Do tego pomalu oduczylam sie jadac slodyczy, od ktorych bylam uzalezniona. Zalizylam kilka wpadek, ale tylko dlatego ze mialam w domu lody , ciastka . Jednak nie kupuje juz sobie takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum o rowerku
Do tego nie odczuwam glodu po tych warzywach. Jestem najedzona caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Hej Dziewczyny ...odświeżam topik :) ...... Dzień 1 ; 1 h 5 min ..... Waga 07.04 .... 74,6 Długo się zastanawiałam czy coś tu napisze... piszę więc może się któraś znów zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFIT
Witam, ja się bardzo chętnie przyłączę, ale nie będę jeżdzić na rowerku stacjonarnym tylko na orbitreku;) Czy zostanę przyjęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
No jasne Małafit, super... obojętne co za sprzet byleby był ruch. Ja będę pisać raz dzienie zaraz po "treningu".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Dzien 2 ; 1h i 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Wczoraj była przerwa. Dziś dzień 3. 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Hej Kalina...bardzo fajny ten rowerek. Ja mam taki zwykły za ok 300zl mechaniczny, użytkuje go juz ok 2lat z przerwami i juz czuje ze pasek się wyrobił jadę teraz na największym obciążeniu i w ogóle tego nie czuje wiec Jak jesteś na etapie kupna to proponuje magnetyczny są lepsze. Jak się spręże to waga leci w dół. Mi juz poleciało ponad 2 kg a nie trzymam diety i czasem najem się słodyczy. Po świętach mam zamiar ograniczyć trochę jedzenie i słodycze . Staram się pedałować po godzinie ale jak nie mam czasu to wsiadam na rower na 30-40min. Mam nadzieje ze pomogłam .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
17.04.2014 Waga : 72,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygodę z rowerkiem rozpocząłem 21.01.2014r. i codziennie jeżdżę 40 minut. Co do efektów to moja waga startowa 83,3 kg przy wzroście 171 cm. Na chwilę obecną waga 72,8 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruUmcyk
a ja jestem jakas niereformalna chyba bo jezdze juz od 3miesiecy 5-6razy w tych po 60min i wagowo nic ale tylek sie taki jedrniejszy zrobil a brzusio jaki byl taki jest;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty na pewno przyjdą nie denerwuj się i nie trać motywacji. Ja jeżdzę na zwykłym rowerze nie stacjonarnym jakieś 40- 60 minut dziennie i faktycznie jest mnie mniej. :) W ciagu dwóch tygodni schudłam 5 kilo. A rowerek mam od nich http://www.trybik.pl/ mają bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_k
ja jestem chętna od dziś, ale na crossowym :) z modelem http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-classic-grafitowo-zolto-szary-2014-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268746.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75778751&qrtc_pos=1&skad=quartic jest lepiej, na stacjonarnym za nudno jak dla mnie.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onachudnie
Hejka Dziewczyny :) tez jestem pedalujaca stacjonarnie od dwoch miesięcy :) w tym czasie stracilam 9cm w biodrach , 2cm w udach ( a uwierzcie mi, ze chudniecie z ud to u mnie koszmar ! Wie c zaliczam to jako sukces :) ) i w talii 4cm . Dieta normalna , zdrowe odzywianie , czasem jakies odchylenia :p jesli ktos sie zastanawia nad kupnem to zdecydowanie polecam !!! Kochane , pozwolicie mi do Was dolaczyc ? :) Moze Was tez troche zmotywuje , bo przypominam, ze sylwester tuz tuz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedałująca kolejna zgłasza się! do tej pory na http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-3-damski-bezowo-brazowy-2014-romet,263198.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773201&qrtc_pos=1&skad=quartic, ale teraz zamierzam kupić stacjonarkę. ktoś poleca jakiś model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z ta reklama cyklotour.com. na innym topiku opluwalas rowery stacjonarne zachwalajac twoj miejski. Dzisiaj o 10-tej rano wlazlas chyba na wszystkie fora z ta reklama. PODŁA S/U/K/A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StartRowerek
Hej! Zaczynam dzisiaj jazdę. 1 dzień 45min. Waga startowa:65,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×