Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnna

taka jestem

Polecane posty

Gość zimnna
chodzi mi raczej o samo użycie takiego słowa w stosunku do Ciebie. Tolerowałabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja z Tobą jest bezcelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli za powiedzenie: ale masz ładne nogi by nie wyleciał ? :) ...jeżeli nie to pewnie za inny szczegół byle mieć satysfakcję z władzy nad ludźmi :) ...tylko chyba spraw sobie nie zdajesz że nie jest to twoja władza a nadana C**przez pracodawcę, który po takim i podobnych numerach wywali Ciebie na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
bo jestem pewna, że po takim tekście i u Ciebie by wyleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
jest różnica w powiedzeniu, że ktoś ma ładne nogi, a z******te. Sorry, ale takich tekstów nie można tolerować w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik, ja leje z tej nazwy to taka nazwa rodem z prlu:-D KIEROWNIK haha:-D sam nim jestem to gowno znaczy,chyba tylko daje sie taki przydomek aby latwiej kierowac takim pionkiem,bo z zalozenia ma sie czuc kims waznym i potrzebnym a takze,ze jest odpowiedzialny za to czy za to a to zwykly slugus:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje chamstwo i mobbing można? Ciekawe masz postrzeganie..Ty wszystko możesz,i na dodatek wciąż się tu powtarzasz.nogi,nogi,nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnej pracy nie można tolerować szefów czerpiących satysfakcję z poniżania podwładnych, dobierających sobie ludzi uległych, zwłaszcza kiedy praca wymaga kreatywności i zgranych zespołów z dobrą atmosferą pracy motywująca do zaangażowania. To faktycznie pisze ktoś na poziomie gimbazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapierniczasz na zmywaku a tutaj głupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×