Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynka297

Dla męża prezent

Polecane posty

To ma niewiele wspólnego z majsterkowaniem, ale może się okazać przydatnym gadżetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełno takich rzeczy do majsterkowania i nie tylko znajdziesz na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ mają tam oferty wielu sklepów internetowych i mają super ceny, to fajna i ciekawa porównywarka cenowa, sprawdź bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój maż interesuje się piłką nożna to polecam wybrać mu koszule ulubionego klubu piłkarskiego, na pewno bezie bardzo zadowolony z takiego prezentu, a szeroki wybór masz na stronie Fabrik.Sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka4
mój średnio lubi majsterkować niestety, za to uwielbia wszystko co związane z samochodami ;) ja na święta kupiłam mu wideorejestrator z teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz prezentu dla męża polecam stronę http://www.cozacena.pl/ Tutaj znajdziesz pełno pomysłów na prezent dla męża i to bez wychodzenia z domu. Możesz porównać ceny i wybrać najbardziej optymalny prezent dla męża. Szybko i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że mężczyźni są bardzo zadowoleni z ubraniowych upominków (wiadomo jak sami sobie chętnie robią podobne zakupy... :)) A czy to nowy ciepły dres do biegania czy gustowny zestaw koszula + marynarka, każdy mężczyzna z pewnością się u nas odnajdzie. --> www.Ombre.pl Zaglądajcie do nas na bieżąco, teraz mamy wielkie zimowe wyprzedaże, ale co chwila pojawiają się dodatkowe promocje :) Warto nas śledzić, warto nas znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×