Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisienka na twoim torcieee

wiecie coś o metodzie przedłużania włosów MULTISONIC great lengths

Polecane posty

Gość wisienka na twoim torcieee

nie moge znalezc dokladnych informacji a slyszalam ze to bardzo dobra metoda przedluzania wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"System MULTISONIC – system, który zrewolucjonizował świat! Maszyna Multisonic to połączenie dwóch metod w jednym urządzeniu, które zrewolucjonizowało świat przedłużania włosów. Umożliwia przedłużanie pojedynczym systemem ultradźwiękowym, jak i daje możliwość aplikacji kolbą Multisonic aż 5 pasemek jednocześnie. Gwarantuj***ardzo dokładne i perfekcyjne umocowanie każdego pasemka. Połączenia są płaskie i prawie niewyczuwalne w dotyku. Za każdym razem otrzymujemy równe odległości między pasmami włosów. System ten jest delikatny i bezpieczny dla naszych włosów." ;) nie ma za co :P tu masz reszte ich metod: www.blog.greatlengths.pl/metody-przedluzania-wlosow-great-lengths

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANgoCHA
coraz wiecej salonow ma ich metode, zawsze mozesz podpytac salon w twim miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaszowksa
to sa po prostu ultradźwięki, czyli przyczepianie włosów metodą na zimno, nie podgrzewaniem temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też szukam opinii na temat Greath Lengths! Czy są tutaj osoby które mają ich włosy? Chcą za ten zabieg około 2000 zł, zastanawiam się czy warto, pomocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Noszę great lengths :))) nie bójcie się, to nic nie boli, efekt piękny :) Mój chłopak mnie nie poznał, oniemiał kiedy mnie zobaczył <3 Znajomi na ulicy mnie nie poznają... świetny pomysł na wiosenną przemianę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam przedłużanie u Pani Mai na Dmowskiego w Poznaniu, http://greatlengths.pl/ :) po niecałych 2 godzinkach bardziej przyjemniej wizyty mam przepiękną fryzurę przez 8,9 miesięcy! dla mnie oprócz efektu przedłużenia jeszcze fajniejsze jest to, że są takie gęste ;) no i wygoda to też mega plus, mogę w nich biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje ta maszyna ktoś wie czy będę musiała do nich dzwonić żeby się dowiedzieć? To taka tajemnica czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli na przedłużaniu włosów zjadło się zęby i ma się za sobą dwie dekady we fryzjerstwie to trzeba robić te cholerne szkolenia czy one są może w cenie tej maszyny ? Muszę gdzieś po to zaiwaniać cy wystarczy że obejrzę sobie filmy ? Proszą mnie kumpelki żebym im to zrobiła ale nie mam urządzenia i tych włosów-jaki to koszt jest? Nie chciałabym usłyszeć że muszę jechać na szkolenia by poznać kolejną metodę przedłużania-a widziałam nieraz jak to robią maszyną MULTISONIC więc stąd moje pytania...-Ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda kanapkowa jest beznadziejna,dziwie sie,ze taka firma jak GL wprowadzila ja do swej oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam, ja korzystam już długo z metody kanapkowej i zdecydowanie najlepiej się sprawdza to na moich włosach. Kupuje sobie tasmy na https://www.rubin-extensions.pl/, zaufałam tej firmie i nie zawiodłam się a do tego wiem że rozpoczeli wspolprace z Julią Dybowską co jeszcze bardziej mnie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co przełużac jak mozna kupic kuracje do skory głowy i włosów Revitacell i miec swoje piękne i długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaKari
Odpowiedzi masz już sporo. Ja mogę jedynie powiedzieć, że skorzystałam z usług salonu Great Lengths i metody Multisonic i uważam, że lepiej się nie da przedłuzyć. Jak dla mnie najbardziej profesjonalny salon i najlepsze usługi przedłużania i metoda. Naprawdę włosy nie dość, że naturalne, hinduskie, pełne witalności to jeszcze do tego przedłużane taką metodą, że nie widać gdzie sie koncza moje, a zaczynaja tamte. Jak dla mnie fenomenalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia665
To prawda metoda Multisonic jest niezastąpiona i nigdy nie zgodziłabym się przedłużyć inną. Przede wszystkim - nikt nie widzi, że masz przedłużone włosy, włosy wyglądają naturalnie i to co jest minusem metody kanapkowej - włosy się nie przesuwają, dzięki czemu możesz robić mnóstwo codziennych czynności, na które nie pozwolisz sobie przy taśmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tej metodzie, ale zastanawiam się nad przedłużanymi włosami od Hair Talk https://hairtalk.pl/ Obejrzałam parę filmików na YT i całkiem ciekawie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NawaRawa
Według mnie jestjest to najlepsza metoda przedłużania. Ja sama zdecydowałam się na salon Great Lengths bo dbaja oni, aby nie była zniszczona struktury włosa. Jak dla mnie wystarczy poczytać o konkretnych technikach i na pewno uniknie się nieprzyjemnych skutków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ Elżbieta
Ja się cieszę, że skorzystałam z tego ze przyjaciółka poleciła mi Panią Marzenę Ziętara co ma salon Sukcesjia ona ma złote dłonie. Końcówki miałam brzydkie wypalone przez zbyt mocne blond farby. Chciałam mieć równe gęste śliczne włosy. http://www.peruki.info.pl . Naprawdę profesjonalnie zajęła się moimi włosami. Naprawdę warto było wydać pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGGG
słuchajcie a do Great lengths trzeba się najpierw umówić na konsultacje bezpłatną i dopiero wtedy się dogadać jaki sposób przedłużenia/zagęszczenia dla moich włosów będzie najlepszy, prawda? Pytanie do babeczek, które już z tej metody korzystały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda23
Najlepsza! Sama 3 razy przedłużałam Multisonickiem i efekt był fenomenalny i trzymal się ponad 6 miesięcy. Naprawdę warto :) ale tylko w salonie Great Lengths!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq

Przedłużałam tą metodą i uważam, że jest jedną z lepszych. Włosy trzymają się nawet ponad 4 miesiące, można z nimi robić różne zabiegi (o to najlepiej pytać w salonie), układać je tak jak lubimy. Najważniejsze, by pamiętać o pielęgnacji 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Kocham tę metodę! I fajnie, że jest dostępna w naprawdę wielu salonach w Polsce. To co jest najważniejszym plusem - to długotrwałość! Zakładasz włosy i nosisz kilka miesięcy, oczywiście odpowiednio o nie dbając 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Mam, noszę, jestem bardzo zadowolona. Jeden zabieg = kilka miesięcy bujnych włosów. Oczywiście trzeba się stosować do zasad ich noszenia i używać kosmetyków. Najlepiej wybrać się na bezpłatną kosnultację, gdzie wszystko Ci opowiedzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoana

Uwielbiam te metodę 🙂 Od pierwszego mojego spotkania z nią minęło trochę czasu, ale nie zdecydowałbym się na nic innego. Jakość włosów jest świetna, nie widać łączeń i fajnie się je pielęgnuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×