Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwawienie po badaniu hsg

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie do dziewczyn które miały robione hsg. Czy krwawiłyście po tym badaniu, i ile dni trwało krwawienie?. Ja miałam robione te badanie wczoraj i od wczoraj plamię cały czas.Nie wiem czy to jest normalne czy może coś mi uszkodzili,Badanie wyszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne malam tak samo pare dni plamiłam po samym badaniu troche barziej potem luz lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam badanie i mialam plamienie kilka dni-cos jak okres tylko mega skapy. nie przejmuj sie. ja mialam w dzien badania takie bole, skurcze.., ze na pogotowie jechalam na zastrzyk, wiec plamienie akurat nie bylo moim zmartwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jw, krwawienie jest normalne, więc nie masz się czym stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff, ulżyło mi, bo już zaczęłam się martwić że coś jest nie tak. miałyście robione badanie z powodu nie zachodzenia w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam histeroskopię, czyli trochę bardziej inwazyjne i po tym krwawiłam parę godzin jak okres ze skrzepami. Poza tym rzygałam po kontraście i/lub znieczuleniu. Z dobrych stron - w 2 cyklu po zaszła, w ciążę (teraz 13tc), a był to 16 cykl starań w sumie. Czyli chyba pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja miałam i hsg i histeroskopię i laparoskopie, póki co nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem staramy się już 3 lata, u lekarzy 1,5 roku,mam nadzieję że w tym cyklu się uda :) jak nie to od przyszłego cyklu insyminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaG
Dnia 28.11.2013 o 21:40, Gość gość napisał:

my z mężem staramy się już 3 lata, u lekarzy 1,5 roku,mam nadzieję że w tym cyklu się uda 🙂 jak nie to od przyszłego cyklu insyminacja

I jak udało się ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×