Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia93

Ćwiczenia z Chowakowską

Polecane posty

Gość Asia93

Hej, jestem 20 latnią dziewczyna mam 160 cm i o wiele za dużo kg. Od kilku dni ćwiczę z Ewą skalpel.... Powiedzcie mi jakie ćwiczenia robic aby pozbyć się tłuszczyku.... Czasami mam wrazenie jak patrze na siebie że z grubaska nie da zrobić się szczypiorka;P Jak moge zrzycić te kilkanaście kg ;PP Które nie sa mi zdecydowanie potrzebne ;P ;)))) Doradźcie coś ;)))) Pozdrawiam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów polecam kilera. Skalpel wymodeluje Ci mięśnie. Ja na początku ćwiczyłam skalpela by trochę wyrobić sobie kondycje. Po dwóch tygodniach przerzuciłam się na kilera. Początki były okropne. Zakwasy i max wytrzymywałam do 20 minuty. Ale dziś po 2 miesiącach ćwiczeń bez problemu robię do końca. Wyrzuć wagę, mierz się. Mięsnie też ważą więc lepiej się mierzyć. Mi po 2 miesiącach na wadze ubyły tylko 1,5 kg ale ja nie stosuję żadnej diety więc pewno dlatego. Za to cellulit się zmniejszył i cało się ładnie zbiło. Trzymam kciuki :).......warto popracować by potem być z siebie zadowolonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po chodakowskiej schudłam ale z ciało zrobił sie flak teraz ćwiczę z Jilian Michaels i ciało powoli się ujędrna. Polecam ci 30 day shred z J.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to Chowakowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×