Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolaa24

Chcę w końcu być mamą Temat dla staraczek

Polecane posty

Witam. Założyłam ten temat, ponieważ wiele z nas ma ten sam problem, brak upragnionych II kreseczek. Zapraszam tutaj wszystkie staraczki do wspierania się i dzielenia, radości i smutków. Wbijajcie dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki będziesz staraczką, nie będziesz matką! Zacznij być kobietą i żoną a wtedy biologia sama zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola, dopóki nie nauczysz się mówić i pisać bez tego ohydnego gaworzenia, ni ch.u.j.a matką nie zostaniesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam,że wtrącę swoje trzy grosze,ale musisz wyluzować, u mnie rok ciąży nie było mimo starań, potem pojawiły się problemy w rodzinie - tzn u moich rodziców, przeżywałam to wszystko tak samo jak oni i nie wiem kiedy zaszłam poprostu nie myślałam i bach ciąża, teraz mam 3 dzieci - uwierzysz,a też panikowałam jak ty, musisz odpuścić, nie liczyć dni, itp i samo wyjdzie zobaczysz, tego z całego serca Ci życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerti80
Wbijam, jutro rano testuję , objawów zero, zobaczymy chyba negatywnie będzie - staram się o trzecie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerti80
znowu nic, nie udalo się niestety, jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karola-ty tutaj no dobrze też się dołączę hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
gerti- ja też się staram o trzecie dziecko ile twoje dzieciaczki mają lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby Wam się nie udało, k u r w a ile w ciągu dnia może być takich tematów. Zesracie się tymi bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
gościu nie podoba się to po co wchodzisz nie masz co robić to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś trudno mi się skupić jak tu ciągle tematy o dzieciach i żeby nie było...nie jestem 5 letnią staraczką, ani starą babą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze obsesyjne myslenie o ciazy, dziecku itp. moze powodowac pewnego typu blokade. rozmawialam o tym nawet z moim ginekologiem ktory potwierdzil ze czasami nie ma zadnych przeszkod zeby kobieta zaszla w ciaze a jednak sie nie udaje. to gdzies w glowie siedzi. w momencie gdy "odpuszcza" "poddaje sie" bach! i ciaza :) moje 3 kolezanki w tym roku staraly sie o dzieci. 1-10 mieisiecy 2-7 miesiecy 3-cos kolo 5 miesiecy wszystkie zaszly w pazdzierniku. ale jak z nimi rozmawialam to nastawialy sie ze napewno i tym razem nic z tego. a teraz ja - zaczelismy starania w tym miesiacu. patrzac przez pryzmat moich kolezanek nastawilam sie na jakies 6 m-cy zanim sie uda :) dzisiaj zobaczylam 2 wyrazne kreski :) 1 cykl staran i mega zaskoczenie :) ale nie myslalam o tym, bylam wrecz nastawiona na to ze kilka miesiecy sie zejdzie wiec sie nie nakrecalam, ze a moze sie udalo :) czego i wam dziewczyny zycze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie dlaczego kobiety, które starają się o dziecko budzą tak powszechną agresję i niechęć...nie chcę bawić się w psychologa ( choć nim jestem ;)), ale wydaje mi się, że związane jest to, z podświadomą niechęcią do Matki, czyli po prostu własne złe doświadczenia z dzieciństwa :( Zal mi was, bo jak sami jesteście, bądź będziecie rodzicami, to choć z caaałej siły będziecie się starali nie być jak wasi rodzice, to i tak nimi sie stanienie, bo macie zero świadomości, a takie jednostki nie są w stanie się zmienić, tylko powielają role swoich rodziców i dla nich często jedynym sposobem, aby tego nie powielić jest po prostu - rodzicem nie zostać. Innymi słowy wasza agresja względem kobiet ciężarnych bądź starających się o dziecko jest przejawem waszej mniej lub bardziej świadomej - FRUSTRACJI. Podsumowując: zostaliście uszkodzeni w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Staram się o ciążę od kwietnia i udało mi się w sierpniu, ale niestety w październiku poroniłam, od tamtej pory nie miałam okresu więc ciężko w ogóle mi wyliczyć dni płodne, albo w ogóle przewidzieć kiedy ten okres ma się pojawić. 19 listopada tchnięta przeczuciem zrobiłam test owulacyjny i pokazała się kreska, ale jeszcze za słaba, na drug dzień była już "ta" kreska. Czekam teraz do Mikołaja, aby zobaczyć na teście czy będę miała prezent :) W ogóle nie wierzyłam, ze może się teraz coś udać, ale od 2 dni mam temperaturę od 26.8 do 37.4! W sierpniu miałam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
gościu ja mam dostać @ 5.12 ale mam nadzieję że nie dostanę i też mierzę temp.i mam cały czas 37,9 albo 37,4 i cały czas się tak utrzymuje mam nadzieję że będzie fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no i kłucia w dole brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z
Ja tez licząc od owulacji powinnam dostać 5grudnia okres, ale postanowiłam poczekać jeszcze 1 dzień z testem, bo poprzednim razem wyszła mi dopiero po tyg. ale ja po prostu mam cykle 32-33 dniowe i czasem nieregularne, dlatego musiałam zacząć używać testów owulacyjnych. Kurcze, nie chce zapeszyć, ale tak podwyższona temperatura na prawde dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no ja też nie chcę zapeszyć ja mam cykle 30 dniowe mam nadzieję że nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
to myślisz że mogę już jutro zrobić test mimo że do @ od jutra będzie jeszcze 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z
wiesz...lepiej nie robic testu za wczesnie :) kazdy Ci to powie, ale wiem po sobie jak to chce się wiedziec jak najwcześniej ;), ale myśle ze 6 dni przed miesiączką to zdecydowanie za wcześnie, tak jak napisałam- mi wyszedł dopiero tyd. po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cięży nie należy dźwigać ;) wiec nie podnoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerti80
kotek1985 mam córkę 10 lat i syna - 6 lat , a twoje ile mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, super że i tu forum się rozrasta... Kotek1985 super że jesteś :-P Gościu nie masz pojęcia widocznie o chęc****siadania potomka. Nie znasz sytuacji połowy kobiet starających się. Niektóre z nich mają blokadę, a niektóre mają problem z płodnością, więc przestań zaśmiecać ten temat swoimi głupimi opiniami. Resztę dziewczyn witam i życzę powodzonka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
gerti moje mają 10 i 7 lat.Karola-coś mi się wydaje że u mnie będzie fasolka cały czas temp.37,9 i skurcze w dole brzucha tak samo jak miałam przy pierwszych dwóch ciążach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
w dodatku chodzę taka zmęczona co prawda nie ma tragedi ale jednak i czasem bule jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośc 9:33 a ja mysle ze to nie wcale kobiety chcace miec dziecko budza agresje, ale te "fasolki, kreseczki" i inne dziwne slowa stosowane przez wiekszosc "staraczek". bo jak dorosla osoba uzywajaca tak infantylnych slow ma byc matka do cholery? zagadzam sie, kazda kobieta ma prawo chciec miec dzieci ale przede wszystkim kazda z nich powinna posiadac rozum doroslej kobiety a nie 13-latki :) pozdrawiam wszystkie starajace i zycze z calego serca zebyscie nie zostaly nigdy typowymi "staraczkami" z kafe, bo to zahacza o cofniecie sie w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperatki!!!!!!!!!!!!! haha a nakrecaja się co miesiąc bo już SA objawy a tu zonk nie ma dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim te starania zacznijcie podejmowac w sypialni i przezywac w domu z mezem, kolezanki z forum wam dzieci nie narobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×