Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po porodzie nie robią plastyki pochwy ani nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość gość

Pytam serio. Zawuażyłęm, że kobieta jak już urodzi dziecko to ma wszystko gdzieś. Bo zawsze jest argument - urodziłam dziecko. I to ją niby zwalnia żeby jakoś w miarę wyglądać, pójść do fryzjera czy zacząć ćwiczyć, o plastyce pochwy już nie wspomnę. Przecież to jest na litość boską wyczuwalne w seksie. Miałem w swoim życiu kobiety które rodziły i te które nie. I zawsze te po porodzie wyczuwałem chociaż wcześniej się nie przyznawały że mają dziecko. No i ta nadwaga, rozstępy na brzuchu i cellulit. Dramat normalnie, aż odechciewa się mieć dzieci, bo partnerka od razu się zapuści a w sypialni zacznie szwankować. Ciekaw jestem jak sobie radzą mężowie i ojcowie, którzy są przy tym uczciwi i nie mają bezdzietnych kochanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego taki egoistyczny, hedonistyczny i glupi facet nie zadba o rozwoj duchowy, dlaczego nie przeczyta paru książek, nie obejrzy jakiegoś filmu edukacyjnego o fizjologii kobiety i o zmianach jakie zachodzą w ich cialach, a wszystko w imie milosci i przedluzenia gatunku..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienienie jednym ciągiem plastyki pochwy obok...wizyty u fryzjera mówi wszystko o twoim (mama litera swiadomie) poziomie wiedzy, nie wspominajac o wyczuciu sytuacji :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka - mala litera i jeszcze żeby bylo jasne - nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapusc sie ty,autorze i juz swiat bedzie piekniejszy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz 100-200 zl,to za co?Bo przeciez wyrzuty autora o rozne zupelnie rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o plastyce pochwy mówię, że to nie jest wydatek 100,200zł tylko w tysiącach liczony. z resztą, jakby sam miał człowieka na świat wydalić to by się zastanowił co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj o to swoja matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chociaż raz przeżyjesz poród głupi fiuuucie to będziesz wiedział dlaczego kobiety nie chcą żeby znów im ktoś przy pochwie majstrował.Ciekawe jak ty wyglądasz skoro masz takie wymagania.Rozumiem,że Brad Pitt chowa się przy tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhehehehehheheh
"Miałem w swoim życiu kobiety które rodziły i te które nie. I zawsze te po porodzie wyczuwałem chociaż wcześniej się nie przyznawały że mają dziecko." TO nie z tymi kobietami jest coś nie tak tylko w twoim małym penisem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miałem w swoim życiu kobiety które rodziły i te które nie. I zawsze te po porodzie wyczuwałem chociaż wcześniej się nie przyznawały że mają dziecko."xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Znaczy się k******arz jesteś i puszczałeś się jak latawiec. Jak twoja żona będzie kiedyś w ciąży to koniecznie załatw jej cc palancie:D ale wtedy będzie blizna na brzuchu i to ci też pewnie nie będzie pasować.I tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarka jest ok, nie ma potem problemów w alkowie blizna nie jest znowu jakaś duża. Polecam. I nie rozumiem też najazdu na autora. o porodzie naturalnym drogie panie i przede wszystkim panowie nie ma luksusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nie rozumiem też najazdu na autora. o porodzie naturalnym drogie panie i przede wszystkim panowie nie ma luksusów." A ty niby skad o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam. Ale możecie szczerze, anonimowo potwierdzić czy to jest prawda czy też nie. Może jacyś inni panowie się wypowiedzą czy jest różnica przed a po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pan żyje po to by się seksić całe życie? Ma pan jeszcze jakieś inne problemy, zainteresowania oprócz kobiet i ich pochwy? Płyciutko u ciebie autorze :D. Polecam wzmocnić się duchowo i kulturowo bo potencja w końcu spadnie a do tego zbyt częste myślenie o seksie i uprawianie go skraca facetom życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Słyszałam" no tak słyszałaś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze z całym światem się pieprzyć nie będziesz , ze mną też nie więc mam w d***e co ci leży na sercu i radzę się tak nie przejmować za mężczyzn kobiet po porodzie bo to nie twoje deski i problem. Wąski k***s też jest problemem bo wtedy ma się wrażenie że każda pochwa zbyt szeroka :D. Podczas owulacji , każda pochwa która jest mocno nawilżona i śliska jest też szersza gdzie ma się uczucie pływania w pochwie (odczucia mężczyzn) . Radzę autorze wybierać kobiety bezdzietne i nie będzie musiał przesiadywać na kafe jak jakaś c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ty jako męska k***a , bo zakładam że pieprzysz się z wieloma kobietami i to mężatkami? Masz juz tak wycioranego fajfusa że nic ci nie pomoże, stąd pewnie uczucie że większość kobiet jest dla ciebie za szeroka. Nienawidzę takich męskich wycieruchów , męskich dziwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha masz malego fiutka i dlatego masz problem,moze sproboj sobie powiekszyc:) I w dodatku siedzisz na babskim forum :)Te kobiety musza byc zdesperowane ze z toba ida do lozka.Prawdziwy facet nawet 5 min nie spedzilby na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tekstu ma malenstwo w spodnia pewnie max 12cm we wzwodzie. Chlopie idz na operacje powiekszenia penisa bo nie jestes facetem ale podroba.Cos do konca nie wyszlo. Moze miales byc kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po to zebyś miał nad czym rozmyślać c h u j u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przepraszam bardzo, moj facet ma cos ok 12 cm i mi wystarcza ! jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam malutkie dziecko, miałam to szczęście, że figurę w miarę utrzymałam, mam rodziców którzy pomagają, partner też się zajmie dzieckiem więc mam czas i fundusze żeby zadbać o siebie ale niektóre panie nie są w tak komfortowej sytuacji.Chociaż osobiście uważam, że pieniędzy nie potrzeba aż tyle żeby jakoś wyglądać tylko czasu bo nie trzeba latać do fryzjera, wystarczy umyć włosy i ułożyć, umalować się troszkę bo na pewno wszystkie panie posiadają kilka niezbędnych do tego rzeczy ale nie można wymagać nie wiadomo czego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tą pochwą to się walnij w czoło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×