Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atloas123

Sygnały od dziewczyn

Polecane posty

Gość atloas123

Hej. Ostatnio w autobusie jak stałem obok pewnej dziewczyny to stałem do niej można powiedzieć tak twarzą do niej, a ona się opierała przy drzwiach. Jak patrzyłem w stronę kierowcy to widziałem jak ona na mnie zerka czy patrzy ogólnie w moją stronę. Tak kilka razy. Z kolei jak ja się na nią patrzyłem to ona zagryzała usta. Nie wiem co o tym myśleć. Raz też na koniec wymieniliśmy się uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaMozzarella
No ale znasz ją? Heheh, bo nie wiem o co pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdg
Nie no nie znam jej, ale chciałbym poznać. Raczej nie mam problemów z porozmawianiem z nieznajomą dziewczyną, ale wtedy totalnie nie dałem rady ;/ Wiem do jakiej szkoły chodzi i to tyle. Klasy nawet nie znam jej. Przeglądam tak na FB i zastanawiam się czy to nie ona, bo pisze tam, że właśnie z tej szkoły, choć nie jestem pewien czy to ona. Na fotce inaczej wygląda. Głupio teraz tak napisać czy to ty byłaś tego dnia, w tym autobusie itp. Byłem nawet dziś pod jej szkołą, ale też jej nie widziałem choć przechodziły dwie takie ładne dziewczyny i się zastanawiam czy jedną z nich nie była właśnie ona. Kurde, nie wiem jak to teraz rozegrać. Zauroczyła mnie bardzo. Pierwszy raz tak mam. Do żadnej dziewczyny tak na pierwszy rzut oka tego nie poczułem mimo, że do paru już zagadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaMozzarella
I nawet nie jesteś pewien czy to ona, ech :) Trzymam kciuki, żeby Ci się udało :) Jeśli to to, to na pewno ją zobaczysz jeszcze ;) Ja mam szczęście do facetów, którzy nie mają Facebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atloas123
Jestem niestety niepewny, ponieważ wtedy miała leginsy i była bez kaptura, a teraz miała kaptur ( jeśli to była ona ). Wiem o której jechała busem w ostatnią środę i mogę tak spróbować pojechać przy najbliższej okazji, ale nie wiem czy mi się uda na nią trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaMozzarella
Jak Ci zależy to jedź kolego :) Kurde, a nóż widelec to będzie coś miłego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atloas123
Napisać do niej ( jeśli to ona ) lub do koleżanki jej z klasy czy szkoły na FB ? Czy to byłoby głupie i lepiej spróbować ją spotkać w busie np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atloas123
Myślisz, że to były od niej sygnały ? Bardzo mi się strasznie spodobała. Wiem, że teraz we wtorek, środę i czwartek ma jakieś testy w szkole, a zbiórkę ma do 7.20 w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaMozzarella
Spróbuj ją spotkać jeszcze raz :) I potem napisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaMozzarella
Spróbuj ją spotkać jeszcze raz :) I potem napisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×