Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badanie ginekologiczne na fotelu dzień po porodzie czy ktos miał

Polecane posty

Gość gość

urodziłam w środę rano, w czwartek zostałam wezwana do zabiegowego na badanie po obchodzie, lekarz zbadał mnie na fotelu zrobił usg i wypisali mnie. czy to normalne ze na drugi dzień po urodzeniu martwego dziecka tak badają i wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie sprawdzili czy wszystko jest ok. Może to ma związek ze śmiercią dziecka/ Ja po porodzie tak nie miałam ale u mnie dzieci były żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam, ale faktycznie celem sprawdzenia czy wszystko gra, to można wykonywać takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinnaś się cieszyć że sprawdzają zamiast mieć twoje zdrowie w dooopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w któym tygodniu odbył sie porod? wspolczuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzali zapewne, czy nic "nie zostało" znajoma miała wywoływany poród (ale za granicą) w 13tc martwego dziecka i też jakoś po niedługim czasie sprawdzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzają czy nie zostało coś nie zostało i czy sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam dzień po porodzie, ale to było bardzo prowizoryczne badanie, nie wkładała tam ani wziernika ani paluchów tak tylko zerknęła czy jest w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam badanie na fotelu przed wyjsciem ze szpitala, po 2 dniach od urodzenia dziecka. Nie rodzilam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokładnie taką samą sytuację, tyle że 3 tyg. później, wypuścili mnie też w kolejnym dniu- gdyby tego nie zrobili, sama bym się wypisała bo nie wytrzymywałam tam. Nie wiem czy to norma, kolejny poród miałam normalny, donoszony, ale w innym szpitalu, byłam standardowe 3 doby a badań na fotelu nie było w ogóle, tylko kontrolne usg czy macica się obkurcza i oczyszcza jak trzeba, wcześniej tylko brzuch macali i obejrzeli szycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×