Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janek007

Paczucha dla dziewczyny

Polecane posty

Gość janek007

Co byscie polecili zebym kupil kobicie mojej? chodzimy dluzszy czas wiec nie ma granic takze kazdy pomysl docenie, ma 20lat myslalem cos o kosmetykach ale nie perfumy bo to zbyt banalne. bardziej o tym zeby jakis zestawik do pilegnacji ciala fajny gotowy, albo zrobic taka paczuche z roznymi rarytasami do ciala, wlosow, maseczki i takie wogole fajne rzeczy na ktore normalnie szkoda byloby jej wydac pieniazki. bo perfumy wiadomo kazda ma. A taki drozszy do pielegnacji to juz nie. tylko problem w tym ze sie nie znam (jak to facet) stad pytanie do uprzejmych pań czy mi pomoga :) lub tez moze cos mniej praktycznego a z jajem? myslalem o czyms moze erotycznym, moze jakas gra dla dwojga? albo jakis stroj sexi? nie wiem. co wam do glowy przyjdzie to piszcie :) czasu malo, ale wierze ze pomozecie mi wybrnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek007
moze byc na allegro, to bym mogl od razu zamowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe rzeczy możesz kupić na stronie fajnej porównywarki cen gdzie znajdziesz wszystko , bo mają tam produkty z różnych sklepów w super cenach, zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu, polecam cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×