Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradox

Kilka słów o zarabianiu w internecie

Polecane posty

Gość paradox

jakiś czas temu zacząłem sie w to bawić.Tutaj pisze kilka swoich spostrzeżeń dotyczących serwisów z klikaniem w reklamy, ankietami... eRmail- nie polecam.niby wszystko fajnie, na początek dostajesz 20 zł, do wypłaty musisz uzbierać 200zł.Z tego co sie dowiedziałem, gdy zbliżasz sie do tej kwoty to przenoszą cie na inny poziom i musisz uzbierac jeszcze więcej.Są po prostu niewypłacalni.Nie znam nikogo, kto by otrzymał jakąkolwiek wypłatę.Daje sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradox
Neobux - mogę polecić.Sam wypłaciłem 2$ na swoje konto, bo od tej kwoty można juz wypłacać.Dobre jest to, że przelew jest natychmiast na twoje konto bez żadnego czekania miesiącami jak to jest z innymi stronami tego typu.Kokosy to nie są wiadomo, ale żeby zarobic dużo musisz miec osoby polecone, inaczej klikanie w reklamu za 0,001 $ nie ma sensu.Ale to znany serwis i pewny.Jesli ktos by chciał zostac moim opoleconym (z góry dziękuje)to tutaj link http://www.neobux.com/?rh=7863656465 jesli nie to po prostu wchodzi na strone główną i sie rejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradox
myiyo- również polecam.trzeba wypełniac ankiety.Problemem może byc to, że ankiety rzadko i czesto nie zakwalifikują cie do niej bo twój profil im nie odpowiada.Ale są pewni, bo koleżanka wypłaciła 87 zł.Na zlecenie wypłaty czekała ok. tyg.Jak długo zbierała.1 rok i 3 miesiace.Żeby dobrze i szybciej zarabiac trzeba polecac innym. "Mój" link https://www.myiyo.com/?ref=21851106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanyMLM
Witam. To cale zarabianie w internecie na klikaniu w reklamy czy inne gowno to jedna wielka sciema i strata czasu. Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby na 87 zl czekac ponad rok. To szybciej bym taka kase zarobil sprzedajac puszki po piwie. Szkoda czasu na takie bzdety. Jesli juz myslimy o dodatkowym zrodle dochodow to warto zainteresowac sie normalnymi tego formami jak chocby marketingiem sieciowym czy zarabianiem na reklamie np YT lub FB, mozna tez sprobowac sil na forexie. Ale do tego wszystkiego co wymienilem potrzebna jest wiedza i chec dzialania bo w MLM musimy reklamowac produkty danej firmy i budowac siec konsumentow na forexie inwestujemy wlasne pieniadze i jesli mamy wiedze jak je mnozyc to zarabiamy, na YT czy FB musimy miec pomysl na fanpage lub kanał na ktorym bedziemy publikowac ciekawe filmy. To wszystko wymaga czasu i ciezkiej pracy i oczywiscie duzej wiedzy z tego zakresu. Istnieje wiele mozliwosci zarabiania pieniedzy ale tylko niewielka czesc z nich zasluguja na zainteresowanie. Kilka z nich wymienilem wyzej. Do tego mozna zarabiac np na wlasnym blogu lub posiadajac wlasna strone www z ciekawymi informacjami czy uslugami lub produktami ktore wykonujemy sami w domu, mozemy pisac ksiazki, artykuly, ebooki, nagrywac jakies filmy instruktazowe, szkoleniowe etc. Jak kazdy widzi mozliwosci sa. Wystarczy ruszyc tyłek i zaczac to robic, a nie ciagle narzekac na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanyMLM
Ogolna zasada jest prosta. "chcesz osiagnac osobisty i finansowy sukces? - zmien swoja mentalnosc!" Niby takie proste a jednak cholernie trudne lub nawet niemozliwe dla wiekszosci ludzi, szczegolnie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kolejne mądrości oszusta folomeyeva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradox
jasne, że czekanie rok i 3 miesiace na 87 zł to głupota.Ale wystarczy posiedziec na forum neobuxa.Są tam kolesie co mają po 200-300 osób poleconych, czyli po miesiace niezłą wypłate.Jakis czas temu koleś z Wielkiej Brytanii wkleił scan przelewu na ponad 10 tys. dolarów.Tyle, że on ma ponad 33 tys. poleconych.Nie wiem jak on to zrobił, że ma ich tylu, ale w nie musi pracować na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie klikam na centrumreklamy i kiedyś na ekasie w pierwszej opcji trzeba uzbierać min 30zł i trwa to dobre ponad rok, natomiast na ekasie 5zł, trwa to krócej ale i tak bardziej się opłaca pierwsza opcja. W ciągu kilku lat zarobiłam chyba ze 100zł, ale ogólnie nie polecam jako źródla dochodu bo p*****lca mozna dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradox
takie klikanie to tylko jako dodatek do pensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanyMLM
Dla mnie dodatek do pensji zaczyna sie od 500 zl. Ja osobiscie powoli buduje swoja grupe w MLM a takze gram na forexie. Dobrze na tym wychodze. Najwazniejsze to zeby oprocz etatu miec jakies inne zrodla dochodu. W naszych czasach to bardzo wazne. No i najlepsza rzecz. Dochod pasywny. O to trzeba walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępy autorze tematu - jeśli chodzi o eRmail to nikt cię nie przenosi tylko po osiągnięciu pewnej kwoty MOŻESZ się przenieść na wyższy poziom: wyższe stawki ale i wyższy próg do wypłaty. Nikt cię nie zmusza do niczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradox
jełopie, pisze, że z tegoo co sie dowiedziałem, a wiec niepewne.Ciekawe jest na ermailu to zdanie "Poleć swoich znajomych jeszcze prościej i wygodniej. Podaj swój adres e-mail i hasło logowania, a nasz system automatycznie zaprosi Twoich znajomych." hasło logowania do swojej skrzynki email.Mają fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczny
Jak się czyta te wszystkie komentarze, o tym jak zarabiacie te tysiące złotych miesięcznie, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Owszem w Internecie można zarobić, ale na pewno nie od razu i na pewno nie ogromne kwoty, przy małym wysiłku. Ja osobiście przez ostatnich kilka lat testowałem co najmniej kilkanaście różnych metod zarabiania w Internecie. Większość to pic na wodę. Z tego co mogę Wam na pewno odradzić to: wszelkie formy zarobku, wymagające od Was dokonania wpłaty za nie wiadomo co, wszelkie durne strony oferujące czytanie wiadomości, oglądanie bannerów reklamowych, klikaniu w linki, autosurfy, wypełnianie ankiet, wszelkie piramidy typu bannersbroker itd. Na tym nigdy nie zarobicie. U mnie sprawdziło się: założenie własnej strony i znalezienie poprzez adtaily reklamodawców. Jest to natomiast dość nikły zysk. Stronę trzeba często aktualizować, i dbać aby był na niej *********czej nici z tego. Trzeba mieć przede wszystkim pomysł na stronę oraz zapał do jej prowadzenia i rozwijania. Od bodajże 2 miesięcy testuję również system ze stronki PokeroweWyzwanie.pl. Program pozwala na grę w Pokera Sportowego na prawdziwe pieniądze, bez potrzeby wpłacania jakiegokolwiek własnego kapitału. Bardzo fajny program i jak na razie jestem sporo do przodu przez te 2 miesiące, natomiast trzeba się sporo nauczyć - strategii gry, jak zarządzać otrzymanym kapitałem, jak grać aby wygrywać i pokonać słabszych graczy, jak minimalizować ryzyko itd. Bez tego przegra się wszystko i nici z jakiegokolwiek zysku. Podsumowując, jeżeli chcecie cokolwiek zarobić w Internecie bez porządnej pracy, na pewno Wam się to nie uda. Oferty typu: "Chcesz zarabiać 13 tysięcy miesięcznie, pracując przez 30 minut dziennie", możecie od razu wrzucić do kosza. Pozdrawiam, Sceptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pare razy się udało DOROBIĆ w różne sposoby przez internet. Czy to ankietami czy innymi sposobami. Ost zerkam na blogi tego typu aby szukać nowych źródeł zarobku. polecam między innymi - okazyjny.net Bloger opisuje jak za darmo testować produkty czy też jak zarabiać na usługach finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://zarabiara.pl/?ref=54427 Siedzisz dużo przy kompie? Zarabiaj bez wysiłku! Ten autosurf wyróżnia się różnorodnością opcji zarabiania punktów. Podstawą jest autosurf - strona z przeładowującymi się reklamami. Otrzymujemy zmienną liczbę punktów, od 50 do 250 w zależności od długości reklamy. 50.000pkt to 1zł. Minimalna wypłata = 10zł. Dodatkowo są bogate i często uaktualniane działy lajkowania na facebooku, oglądania filmików ma youtubie, polecania stron przez g+ czy reklam do klikania, które powiększają nasze konto o minimum 250pkt. Fantastycznym pomysłem jest sekcja płatnych zadań. Każdy użytkownik może za zarobione punkty określić pulę zadań dla innych userów zachęcając np. polubienia ich strony, rejestracji przez ich linka, kliknięcie w ich reklamy, udostępnienia zawartości na fejsie itp. Jednorazowo można łatwo zarobić nawet do 50.000pkt. Surfowanie osładzają również codzienne bonusy za logowanie i nagrody za aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://trafficmonsoon.com/?ref=babooshka76 Wchodzisz - i masz codziennie gratis 10 centów do wyklikania w reklamach po 0.01 i 0.02$. Polecasz nową osobę - dostajesz 100% tego co ona wyklika. Poleć wiele osób i masz górę kasy za friko. Masz 10 poleconych - wpada ci od nich dolar dziennie. Dodatkowo możesz promować swoją stronę w manualnym surfie i kupować adpacki z gwarantowanym zwrotem 110% wkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski autosurf http://topsurf.eu/index.php?ref=4152 Skoro i tak masz włączonego kompa, to trzeba spróbować. 1.000.000 to 15zł, wypłata przy 3zł. Za minutę surfowania wpada 0.8x6pkt = 4.8pkt, 288 na godzinę. Za poleconych wpada nam 10.000 (plus procenty od ich zarobkow na 3 poziomach). Codziennie top 10 aktywnych dostaje duże bonusy (ok. 5000 za pierwsze miejsce). Co godzina jest konkurs 'Farciarz' - najszybsza osoba wygrywa 200-300pkt. Sa reklamy do klikania - ok. 1000pkt dziennie. Zbieranie punktów idzie zatem znośnie - warto spróbować. Z siatką poleconych bez żadnego wkładu szybko zaczniesz zbijać kasę. Warto polecić znajomym - otrzymujemy % zarobków od osób przez nas zaproszonych - a potem od poleconych przez nich - na 3 poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek1980Pl
Mnie rozjebał ten system :) Pisałem z gościem chyba z tydzień, zdecydowałem się i teraz....zarabiam, może nie kokosy, ale druga pensja w miesiącu jest. Dla mnie git bo mam popłacone kredyty i spłacę je w końcu z palcem w dupie :) Polecam : www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikanie w reklamy to kretynizm. Ludzie, którzy wierzą, że można takim sposobem dorobić się jakichś większych pieniędzy są albo naiwni albo głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ZainteresowanyMLM: A ty wcale nie lepszy. MLM to taka śmieszna piramida finansowa, zwykłe nachalne żebractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele ofert, które zaciekawią Cię, ja przez to odmieniłem swoje życie, pracuje zdalnie i nie narzekam na zarobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne jest to co tutaj piszecie, ale czy rzeczywiście da sie na tym zarobić? Chodzi mi o to czy da się utrzymać? raczej nie, potrzebna jest stała praca, ale teraz w sieci jest tego sporo tylko trzeba dobrze poszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ermaila.. Na początku super - teraz od bardzo dawna ani jednej reklamy.. Podejrzewam, że i tak nie wyplacili by kasy;/ Teraz testuję tę stronę http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875 Potwierdzenia o wypłacalności aktualne bo z wrzesnia tego roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×