Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

astma

Polecane posty

Gość sylwarr
Dużo jest inhalatorów, myśmy zamawiali Pro głównie ze względu na długą gwarancję i to że obsługuje różne leki, w tym też takie bardziej oleiste zawiesiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku kupowaliśmy dla synka inhalator i działa do dziś, to jest dokładnie Sanity Baby, przystosowany dla inhalacji u 1 miesięcnzego dziecka już nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem wiele informacji na temat inhalacji jednak najbardziej konkretne i pomocne znalazłem na http://inhalacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nasz Baby jeszcze nam rzadnej lipy nie odstawił a już go niecały rok urzywamy, leki można rórzne tu wlewać, byleby były dedykowane pod wziewne podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła Baby, to nasz pierwszy sprzęt tego typu i wyjątkowo szybko można było się połapać co do podłączenia, uruchomienia, czyszczenia i całej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam polecano Baby i to zarówno od przyjaciółki słyszałam komplementy o tym modelu i od lekarz naszego synka. Rzeczywiście bardzo dobry model, mgiełka jest tak zrobiona żeby lek mógł sobie spokojnie popłynąć przez drogi oddechowe do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Baby nie mamy problemów, łątwy w podłaczeniu, czyszczeniu czy samej inhalacji, poza tym jest dość mały lekki, także jak jedziemy z dziećmi do rodzinki czy na wczasy to można go zabrać ze sobą do auta, nie zajmie dużo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służy nam dobrze SmartCardio sprawdza się przy codziennych badaniach, a w tym modelu jest akumulator i na tym mi bardzo zależało jak kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio kosztował nasz Alergia Stop, wzięłam ten model na pewno z uwagi na samą budowę, jest mały, można go szybko spakować na drogę a my akurat dużo podróżujemy z dziećmi, no a jednak inhalacje trzeba robić regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równo sprawnie inhaluje Baby nie ma jakiś przestojów zatykania się przewód i tego typu rzeczy, polecam dla dzieci, sam wygląd potrafi przełamać ewentualny lęk dziecka przed inhalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka kupowaliśmy inhalator Baby i jest różnica, wcześniej używaliśmy modelu bardziej dla dorosłych przystosowanego i córka nie za bardzo chciała tam przyjmować aerozolu. Teraz nie ma z tym problemu, sama się upina o mgiełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Baby wyszukała żona trochę czytała w internecie trochę podpytała lekarza rodzinnego i tak w końcu postanowiliśmy zamówić ten model. Działa bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest ten Pro nie mam z nim problemów. Długa gwarancja prosta obsługa szybko przygotowuje mgiełke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati
Dnia 20.09.2018 o 15:16, Gość gość napisał:

Nam Baby wyszukała żona trochę czytała w internecie trochę podpytała lekarza rodzinnego i tak w końcu postanowiliśmy zamówić ten model. Działa bez zastrzeżeń.

Dużym atutem Baby jest funkcjonalność. Można go używać w domu ale jak trzeba spakować i wziąć w podróż (i używać np. w hotelu) to też nie ma problemu. Waży mało, nie zajmuje dużo miejsca , można go szybko spakować do schowka. Inhaluje dzieci ale też sama tutaj korzystam od czasu do czasu z aerozolu i czuję się po nim dużo lepiej – zwłaszcza jak mam przesuszoną śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Do Baby nie mam zastrzeżeń, mimo że rozmiarowo jest to urządzenie dość kieszonkowe to wbrew pozorom pracuje bardzo wydajnie, aerozol leci w dobrej prędkości, można spokojnie zrobić wdech mgiełki w taki sposób żeby nie marnować lekarstwa. Druga sprawa, że mały inhalator to łatwiejsze przenoszenie, przewożenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 29.01.2019 o 12:54, Gość aneta napisał:

Do Baby nie mam zastrzeżeń, mimo że rozmiarowo jest to urządzenie dość kieszonkowe to wbrew pozorom pracuje bardzo wydajnie, aerozol leci w dobrej prędkości, można spokojnie zrobić wdech mgiełki w taki sposób żeby nie marnować lekarstwa. Druga sprawa, że mały inhalator to łatwiejsze przenoszenie, przewożenie itd.

Dokładnie! Baby jest bardzo profesjonalny, nadaje się do leczenia tez dolnych drog oddechowych a nie tylko gornych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nie do końca wiem, co takiego obecnie można wybrać wśród inhalatorów, ale z tego, co mówili znajomi przy dzieciach na pewno warto brać pod uwagę taki model od Sanity, bodajże Baby specjalnie pod kątem najmłodszych przygotowywany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×