Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodnik zamieszkał u w domu

Polecane posty

Gość gość
nie dziwie sie ze gosc wychodzi z jedna walizka.Lepiej spier.dalac od gowna szybciutko.Lepiej byc biednym i szczesliwym niz taplac sie w kale zasranej eks zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytucja jest, legalna. Stręczycielstwo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z M_wa
Ja nieco pewnie starsza jestem od Ciebie, też poznałam rozwodnika. On ma 2 dzieci, ja również - wszyscy powyżej 16 lat. On ma swoje mieszkanie, ja domek i też zastanawiam się czy warto zamieszkać razem. Teraz jest super, ale jak zamieszkamy razem różnie może być. Na szczęście on nie nalega, a ja się nie kwapię do wspólnego zamieszkania. Znamy się już ponad 2 lata, ale mam wątpliwości czy byłby to dobry pomysł.Oboje jesteśmy niezależni finansowo, ale wiadomo, że każde z nas będzie miało przede wszystkim dobro swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo, mam podobnie. Nie mam ochoty zamieszkac z moim partnerem, bo na pewno wczesniej czy pozniej zaczna sie klopoty. I po co to komu? I bardzo sie dziwie kobietom, majacym dzieci, ze sie na taki krok decyduja. Wystarczy poczytac topiki tutaj, ile jest problemow z partnerem majacym rodzine, z jego ex, z jego dziecmi. I po co samemu brac sobie na glowie taki klopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co......dla kasy. Kobiety szukaja jeleni, ktorzy beda utrzymywac ich dzieci i i nie tylko. Vide autorka topiku. Kobiety sa bardzo praktyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa bardzo często to kobiety utrzymują rozwodnikow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety utrzymuja rozwodnikow? To az tak zdesperowane sa zeby placic za ich uslugi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce tak! bo w Polsce kobieta bez faceta (choćby najgorszego sortu) stoi na samym dole hierarchii społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak!!przed rodziną ukrywają fakt że utrzymują rozwodnikow,a same za wszystko płacą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż - jak sie nie ma rozumu ani urody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×