Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

witam, czy ktoras z was zdradziła swojego faceta? powiedzialyscie o tym swojemu facetowi i zakonczyliscie zwiazek czy raczej to ukrywaliscie? jak sie po tym czulyscie?Ja jestem bardzo mloda (pol roku temu skonczylam 18scie lat), mieszkam zagarnica a moj facet w Polsce... Kocha mnie nad zycie, nie sadzilam ze ktos moze tak kochac, 2 lata chcial mnie az wreszcie sie zgodzilam. Tylko coraz czescie sie zastanawiam czy ja go kocham, bo gdybym go kochala nigdy bym sie tak nie zachowala jak ostatnio czyli .. bylam na imprezie z kolezankami, wypilam i jest ktos do kogo czuje wielki pociag sexualny,chcialam mu powiedziec ze ma sie trzyac z daleka bo mam faceta i nie mozemy spedzac ze soba czasu bo tylko mi utrudnia a ja chce byc z moijm facetem a stalo sie tak ze wyladowalismy raze ( sexu nie bylo, bo oboje nie chcielismy ale tak czy siak zblizenie bylo) nie wiem co ze soba zrobic .. wiem ze to co zrobilam jest okropne, jak najgorsza szmata i nie zdzwie sie jak ktos tak powie bo tak samo o osobie mysle teraz. Od pare miesiecy na siebie dzialamy i chcialam sie go pozbyc z mojego zycia zeby wlasnie do takiej sytuacji nie doszlo a tu takie cos.. nie wiem co robic.. nie jestem wogole pewna czy ja jestem gotowa na tki powazny zwiazek, mam dla niego zjechac do Polski i rzucic moja szkole i niby dokonczy ja tam ( taaa jasne, ja bede w domu siedziec w wieku 19 lat jakokura domowa, a on bedzie sie spelniac co tez mnie bardzo boli ze ja musze wszystko zostawic za soba.. ) potrzebuje z kims porozmawiac a nie mam komu o takich rzeczach mowic .. to sa zbyt osobiste sprawy a tu jestem anonimowa. "jak juz mowilam nie mieszkam w polsce wiec wybaczcie mi te wszystkie błędy w mojej pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że się nie jest obecnie w kraju nie tłumaczy byków - po miesiącu zapomniałaś własnego języka? To raczej świadczy, że swoją szkołę to pewne widziałaś jedynie przez szyby auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz pociąg to innego gościa - a tego swojego w Kraju - jakoś nie darzysz wielkim uczuciem - to wypada zakończyć sprawę z chłopakiem i dopiero rozpocząć coś nowego. Inaczej sama będziesz się czuła jak szmata - zdradzasz faceta, który coś chyba do ciebie czuje....i zdradzasz sama siebie. zastanów się na spokojnie - czy coś czujesz do tego nowego? Czy to tylko czysty zwierzęcy pociąg seksualny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po miesiacu tylko po 9 latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×