Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szmaragdowe oko

Biuro podróży Arkadia z Wrocławia opinie

Polecane posty

Gość szmaragdowe oko

Korzystał ktoś z usług tego biura, chodzi mi o wyjazd do Grecji? Podzielcie się proszę opinią na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie musicie, nie korzystajcie z usług tego biura! Byłam z nimi w Rzymie, nie zrealizowali programu, wzięli od nas pieniądze za wstępy, które były darmowe!, hotel był tragiczny, ponad 80 km od Rzymu, w dodatku było zimno a śniadania były bardzo ubogie. Przewodniczka - tragedia! cały czas chodziła obrażona! Podsumowując: NIE POLECAM!!!! Ponad to kłamali jak się tylko dało w odpowiedzi na naszą reklamację. Zasługują na konkretny proces sądowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał i Maria z Krakowa
Byliśmy z żoną na wycieczce Walentynkowej (Padwa-Werona-Wenecja) organizowanej przez biuro Arkadia - same dobre wrażenia : autokar dobry, wycieczka zaplanowana dobrze z przystankami co 4 godziny, pilot wycieczki Pani Marta super - bardzo ciekawie opowiadała, przygotowała i muzykę włoską i filmy o życiu włochów oraz oglądaliśmy filmy fabularne nakręcone w Weronie i Wenecji. W każdym mieście mieliśmy czas wolny. Szczerze polecam wycieczkę w tym kierunku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam tego biura. Daleko im do europejskich standardów. Byłam z nimi w Grecji, pani przewodniczka Anna S. okłamywała nas na każdym kroku, a jak zostało jej to udowodnione to zaczęła zachowywać się skandalicznie, totalny brak taktu i profesjonalizmu. Na naszej wycieczce również nie zrealizowano całego programu. Klientów traktują jak śmieci a nie daj Boże złożyć u nich reklamacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda z Arkadii nie korzystałam, ale mam dobre doświadczenie z Wratislavia. Ja akurat wybrałam wycieczke "Wrocław Żydowski" (bo interesuje się tą tematyką) i mega fajnie! Przede wszystkim ciekawie i nawet nie wiem kiedy zleciał cały dzień! Nie było problemu, gdy chcieliśmy coś pominąć albo coś jeszcze zobaczyć :D duża elastyczność! Jak ktoś szuka fajnego i ciekawego przewodnika to polecam tych z Wratislavia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To macie polecić jakieś solidne biuro podróży z okolic Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego biura nie kojarzę, jednak miałem okazję spędzić wakacje życia dzięki http://babilontravel.pl/ . To właśnie oni zabrali mnie na wspaniałą, a przede wszystkim tanią podróż po Hiszpanii. Udało nam się załapać na last minute za grosze, które spędziliśmy w bardzo atrakcyjnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę Coral Travel - jak dla mnie to biuro jest bardzo sprawdzone i działające rzetelnie! nie ma co narzekać! super wypoczynek z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×