Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o o o o o o o

Krew z krwi

Polecane posty

Gość gość
Ten odcinek z zeszłej niedzieli to jedyny, w którym cos sie w koncu dzialo. ogolnie nie wiem skąd te zachwyty nad tą produkcją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś się zachwyca? Chyba nie skoro nakręcili tylko 8 odcinków. Ja nie oglądałabym tego gdyby nie Domogarow. Niemniej uważam, że temat fajny, tylko zbyt dużo rzeczy jest nierealnych jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że nie rozumiem dzisiejszego odcinka? Wytłumaczy mi ktoś? - czy to Anton podłożył bombę w samochodzie Carmen, a jeśli tak, to po co skoro była mu jeszcze potrzebna? - czy Luter zabił Antona za to, że już dowiedział się, że Malwina nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to Anton podłożył bombę,ponieważ myślał,że Carmen go wystawi...Ja z kolei nie rozumiem jak Carmen miała w tym busie towar tzn.jak on sie tam znalazł -z tej skrzyni pod łodzią? czy skąd? Ale najbardziej mnie zaskoczyła reakcja tego małego na Lutera-czyżby to on zabił mu ojcą?Mały aż zlał sie w spodnie jak go zobaczył..a przecież go znał już wcześniej czyżby ten strój motocyklisty czy jednak Luter też coś ma za uszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Hmmm... też się nad tymi faktami zastanawiałam. Mówię sobie, że może niezbyt uważnie oglądałam i trzeba będzie powtórkę sobie zrobić. A tu widzę, że więcej osób takie dylematy ma. Widać więc, że były w filmie niejasności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Luter zabijał Antona to nie mógł wiedzieć że Marlena nie żyje. A poza tym to nie Anton zabił Marlenę. Luter zabił Antona żeby ten dał spokój Carmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było to powiedziane, ale jestem pewna, że Luter zabił Marka, tzn on był motocyklistą i Gustaw go poznał. No bo skoro to było zabójstwo na zlecenie dziadka, to jasne, że zabił Luter, skoro on dla niego pracuje w takim charakterze. Ale tego z bombą nie kumam, przecież Anton zastraszył Carmen, uderzył ją i było widać, że wtedy już nie miała oporów. A towar z wody miał wyjąć Luter, ale to po co oddawali skoro zabił potem Antona... niezbyt się to wszystko klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombę podłożył Stefan chciał sie zemścić za zablokowanie dojścia do interesów.Tylko miała samochodem jechać Carmen a nie Marlena.Anton nie miał z tym nic wspólnego przecież spotkał sie z Carmen i mówił ze gdyby nie to co sie stało mogliby być nawet para! Ona odpowiedziała ze w innym życiu.Luter zabił Antona i Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa, przecież Stefan był po coś u tego faceta co Wincent został sam za kierownicą.... to pewnie po bombę, w ogóle nie zwrociłam na ten epizod uwagi. A co do Antona, to ja miałam wrażenie, że on nie jest szczery i Carmen też i tłumaczyłam to sobie tak, że on widział, że ona przyjechała innym samochodem i że myślał sobie, że całe szczęście, ten pocałunek i w ogóle, ja to odebrałam tak, że cieszył się, że jednak nie wybuchła, bo pomylił się co do niej. Ale osoba wyzej ma rację, teraz to się trzyma kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje sie ze to tatus Carmen zlecil zabojsrwo ziecia/Marka/ poniewaz bal sie ze on zdradzil i poszedl na wspolprace z policja...i bal sie o synusia wiktora...fajna rodzinka nie ma co.... Kazdy by kazdego utopil w lyzce wody....c**przyjaciele tez zalosni ta kuna i ten jej maz...bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak żyje świat przestępczości i to naprawde to są ludzie psełdo przyjaciele rozmawiają i robią z tobą interesy jak nie wchodzisz w drogę jak coś nie tak lekko się wychylisz zaraz jesteś wrogiem i zmiszcza cię to jest dochodzenie do pieniędzy po trupach. Film pokazuje jak w dzisiejszych czasach ludzie nieuczciwie zarabiają forse i żyją właśnie na cykającej bombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym tego nie odnosiła tylko do przestępczosci (tu w grę wchodzi też wielki stres, ma się wszystko do stracenia), ale w ogole chodzi o kasę. U mnie w rodzinie - ogromnie religijnej - calutka rodzina pokłociła się o spadek - dzieci nie rozmawiaja z rodzicami, bracia z siostrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chwilę ostatni odcinek ciekawe czy Carmen pomści męża i siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
I jak Wam się final spodobał? Przerażające...mieć taka rodzinę... W pierwszych odcinkach wydawalo się, że mimo tego, że mężczyźni są przestępcami, to w domu zmieniają się w przykładnych ojców i mężów. A okazalo się, że rozwiązania z "pracy" przekładali na uklady rodzinne (ojciec Carmen zlecił zabicie jej męża), ze wszystko się posypało jak domek z kart, bo tak się nie da normalnie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak sobie niby sprawiedliwość zwyciężyła,ale jakiś taki niedosyt pozostał.... Ogólnie to sie cieszę że ten serial już sie skończył bo moim zdaniem był lekko przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
Nie jestem pewna, czy tu akurat chodzili o sprawiedliwość. Raczej o zagmantwane uklady w rodzinie przestępców. W końcu ktoś ich pokazal jakoś tak...ludzko. bez uproszczen, bez udawania ze opowiada sie historie jak policjanci gonią złodziei, a zony tych drugich czekaja z kolacja i nie brudzą się przelaną krwią, ba nic o niej nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ta cala mafia to jakas przasno-bazarowa. Chlopy niedorobione, pijoki malo bystre, baby brzydkie w sweterkach z bazaru sprzed 10 lat. To tak wyglada polska mafia. Jaki kraj taka mafia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem zszkowwana
ta ostatnia opinia najlepsza dodam jeszcze policjanta - głupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na maksa zagmatwany byl ten serial, tzn chodzi mi o to, kto jest przyjacielem, a kto nie, do końca nie było wiadomo i w sumie to był plus, trzymało w napięciu. Mnie zaszokował wątek Malwiny, dawno serial mnie tak nie ruszył. Bardzo ją lubiłam, niedawno wzięła ślub, taka normalna była, neutralna. Wolałabym, żeby Carmen zginęła, Marlena nie miała z tym nic wspólnego. Fajnie to było pokazane jak ją tak wszyscy kochali, "młodszą siostrzyczkę", a już epizod z Januszem super - nie ma nic do stracenia i w ostatniej chwili przed aresztowaniem zabija Stefana... Fajnie ten aktor zagrał skrajną rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena i Janusz są małżeństwem w życiu prywatnym:) Teraz ma być jakiś nowy serial" Zaginiony" z Asley Judd.Lubię tę aktorkę ale nie wiem czy znowu w jakiś serial się pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×