Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 tc i tylko pół kg na plusie Czy to nie za mało Mam dziś wizytę u lekarza

Polecane posty

Gość gość

brzuch już mi sporo urósł. czy to możliwe że przytyłam tylko pół kilo. Boje się, że maluch może słabo rosnąc. Albo że mam coś z tarczycą. Czy ktoraś z was sie na tym zna? bo ja czytam że w tym tyg powinno byc ok 3 kg na plusie. Staram się jesc ok 2 tys kcal dziennie, ale nie mam w ogóle apetytu więc czasem jest mniej. czy to wystarczy?, po cieżkich posiłkach boli mnie żołądek więc jem lekkostrawne rzeczy: nabial, warzywa, dużo owoców. Na mięso nie mogę patrzec, a miałam niedobór żelaza:( Ogólnie czuje się juz ok, ale ta niechęc do jedzenia najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąć w 13 tygodniu ciązy nie miałam brzuszka i kilogram w dól bo niestety nie mogłam nic jeść, ale synuś prawidłowo się rozwija.Pozdrawiam.Diś 18tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 13 tc***przybyło mi jakieś 3 kg z tym, że apetyt dopisuje mi od samego początku, ba potrafię nawet wstawać i jeść w nocy :) Oprócz tego od 4 tc jestem na zwolnieniu i praktycznie nic nie robię. Ciąża zagrożona. Przed ciążą miałam bardzo aktywny tryb życia. Praca fizyczna, sport. Bałam się, że będę strasznie przybierać na wadze. A te 3 kg to jeszcze nie najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o 19 tygodnia nic nie przytyłam także nie ma się czym martwić :) potem nadrobisz nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka jest w 19 tyg z blizniakami, plaska jak deska, schudla 3 kg od wymiotowania, 0 brzucha..ja tydzien 21 i brzuszek juz duzy, 8 kg na plusie..ehh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z niedowagą
Jeżeli dziecko się prawidłowo rozwija, ma wymiary w normie to nie powinnaś się niczym przejmować. Ja w pierwszym trymestrze schudłam 0,5 kg, mimo że nie wymiotowałam, dobrze się czułam i jadłam tyle co zawsze. Też się martwiłam, bo ogólnie mam niedowagę. Zaczęłam przybierać na wadze ok 4-5 miesiąca. Teraz jestem w 27 tygodniu i mam 6 kg na plusie. A wg jakiś durnych kalkulatorów wagi to z moją wagą początkową to powinnam w ciąży przytyć 12-18 kg. No chybaby mnie rozerwało gdybym tyle przytyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na poczatku tez schudlam.teraz jestem w 23 tyg i brzuszek urosl ale nie wiem ile mam na plusie bo waga padła i czekam na wizyte w srode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu to jeszcze norma. Ja schudłam tak bardzo w pierwszym trymestrze że potem do już tylko dobiegałam do swojej wagi , za to w trzecim trymestrze a konkretnie od 35 t.c zaczęło się :D. Autorko, póki co dziecko nie magazynuje tłuszczu i bardziej skupia się na rozwoju organów niż na przybieraniu na wadze a ty jeszcze nadrobisz w swoim czasie. Jak prawidłowo się odżywiasz i pijesz dużo wody to wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×