Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Kaliszu 36letnia nauczycielka urodziła dziecko 14letniego ucznia

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
gratuluję zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczyłam w Ostrzeszowie to niedaleko Kalisza - i tam generalnie nauczyciele normalni nie są!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie w samym Kaliszu tylko w Godzieszach. Całkiem niezła ta Agnieszka K. http://nasygnale.pl/gid,16078871,img,16078890,title,To-ona-urodzila-dziecko-ucznia,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O my na ludzi z tych terenow mowimy chadziaje:-O uogolniac nie mozna ale mniej wiecej tego rowniez mozna sie po nich spodziewac:-P tatusiowi zyczymy kasy bo mamusia to juz raczej bezrobotna:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
To, że 36 letnia kobieta uprawiała seks z 14 letnim chłopcem nie jest dziwne. Dziwniejsze jest to, że nie pomyślała o antykoncepcji. Wiele mówi się o gimnazjalistkach, zachodzących w ciąże i dyskutuje się o braku uświadomienia młodzieży przez szkołę o sposobach i konieczności antykoncepcji. Po tym, co zaszło zastanawiam się czy najpierw nie trzeba uświadomić nauczycieli!!!! Pozdrawiam JackXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody chłopak jest najbardziej płodny. Z wiekiem płodność spada. Zamiast in-vitro polecam użycie młodego ogierka. Można mieć dziecko za darmo. Ja 4 nieudane próby in-vitro, nerwy, tracone pieniądze i nic. Mąż złe wyniki, u mnie też nie idealnie i tylko in-vitro wchodziło w grę. Na szczęście w porę się z mężem dogadałam, że spróbujemy teraz przyjąć cudzego plemnika. Nie traciłam więcej kasy na zapłodnienie in-vitro tylko zakręciłam się obok ładnego 17-latka, o kolorze włosów i oczu takim jak u mojego męża. Zależało mi żeby był podobny do niego żeby ludzie nie wiedzieli, że dziecko jest kogoś innego. To był strzał w dziesiątkę. Pół roku spotkań i udało mi się zajść w ciążę. Z mężem o dziecko starałam się 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a młody chociaz wie ze go wykorzytałaś naciagajac na nasienie, plac mu alimenty teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ma wiedzieć? Czasem mi go żal, że nie wie jakiego fajnego synka spłodził. Ale tylko czasem. Nieważne kto płodzi, ważne kto wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół roku spotkan? to co ile srednio sie bzykaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Po co ma wiedzieć? Czasem mi go żal, że nie wie jakiego fajnego synka spłodził. Ale tylko czasem. Nieważne kto płodzi, ważne kto wychowuje. .. Może to być nie ważne tylko dla faceta który nie może mieć dzieci, zrób tak facetowi który może i się dowie :). Ciekawe co byście zrobili gdyby się młody dowiedział pogadał z rodzicami i skierował sprawe do Sądu. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma 15,5 lat, i to jeszcze takie dziecko,nie wyobrażam sobie by już uprawialsex a tym bardziej z 34latką, a żeby byłojcem to jużodpada, dziewczyny szybciej dojrzewają a chłopcy w tym wieku to sa jeszcze dziecinni, owszem może w grupie z kolegami to sa w gadce mądrzy ale to jeszcze dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Biedny dzieciak. Drugi Jacykow z niego wyrosnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie tu widzisz bzdurę, to prawda, teraz 15-16 lat i dziewczyny wyglądaja jak młodociane kure wki,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z kawa
Fizycznie moze i tak Ale to dalej dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze. ja mam juz 18 lat a na taka nauczycielke nie trafilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 16letniego syna i widzę jego kolegów i koleżanki, dziewczyny szybciej dorastają psychicznie, widzę po zachowaniu ,robia z siebie takie dorosłe paniusie, a przemądrzala ze hej, a chłopcy bardziej dziecinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććuuuuu
,robia z siebie takie dorosłe paniusie ..... ale nie są dojrzalsze ;) tylko im się wydaje a to różnica.. chłopcy dziecinni w wieku 16 lat zależy jacy może maminsynkowie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej ma rację. Twój synek to maminsynek i dlatego jest dziecinny. Nie stawiałaś przed nim wymagań to masz. Rozpieściłaś dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy sie zastanawiacie zanim cos napiszecie?Pedofilia dotyczaca mezczyz juz wam sie tak nie podoba a tu facetka i do tego NAUCZYCIELKA miala seks z dzieckiem 14 letnim a wy piszecie o tym jak by to bylo normalne.Czy wy jestescie normalni?To jak dorosla facetka seksi sie z dzieckiem plci meskiej to wedlug was jest OK-tak???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Po co ma wiedzieć? Czasem mi go żal, że nie wie jakiego fajnego synka spłodził. Ale tylko czasem. Nieważne kto płodzi, ważne kto wychowuje." ....popatrzcie sobie tu na podlosc facetek...szkoda slow.Za takie cos powinnas isc siedziec wstretna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizycznie może, ale to nadal dziec****edofilka j******a, dziecko po takiej matce i chłopcu 14-letnim nie będzie normalne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego ma być nienormalne chłopak młody zdrowy nauczycielka tez nie stara najwięcej dzieci z downem czy z innymi porażeniami rodzi się u osób starszych wiekowo a dziecku to tylko wy zycie zniszczycie przez naglasnianie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×