Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 tydz ciazy waga dziecka

Polecane posty

Gość gość

Lekarz powiedział że mały ma ok 2500 gr.to dużo czy mało wg was ?ile mają wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój miał 2800, bo w tym tyg sie urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde martwię się trochę.mało mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój. Waga wg USG jest mocno szacunkowa i ustala jako wypadkowa m.in. obwodu główki, brzuszka, długości kości udowej etc. Moja Córeczka urodziła się jako wyjątkowo długonogi dzieciaczek. I wg usg wychodziło, że owszem jest długa i w związku z tym waga ok. 4,5 kg. Urodziła się drobinka - 3 kg i 58 cm. Nigdy nie wyglądała na bobasa, a od razu jak miniaturowe dziecko, właśnie ze względu na długie nogi i tak też rośnie - na wyrost wzdłuż, ale nie wszerz. Moja szwagierka miała urodzić chudego i małego synka. Lekarz jej mówił, że mały będzie ważył 2,8 kg. I owszem nie za długi. ale za to 4kilogramowy się urodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokoilas mnie:)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi lekarz powiedział w 36tc,że synek już waży 3600, urodził się w 40 tygodniu z wagą 3300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że sama o tym nie wiedziałam i się stresowałam porodem - jak ja urodzę takiego kolosa. Nawet w dniu porodu usłyszałam, że to nie brzuch twardy tylko dziecko takie duże. A moja Niteczka wyskoczyła po 5 minutach parcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona221991
jestem w 35 tygodniu i moja mała waży 2600;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam w 35tc, miałam usg 2 dni wcześniej miał ważyć 2500. urodził się 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×