Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ankieta dla facetów

Polecane posty

Gość Onufry klasyk przegrywu
OO Boska elene😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t3d
1. 18 2. 12 3. początkowo 1 na tydzień teraz 1 na dzień 4. - 5. nie 6. - 7. brak konkretnych 8. - 9. spoczynek 6 , wzwód 10 10. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyk przegrywu ośla pała
spadać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirattt
1. Wiek 28 2. W jakim wieku zaczęliście walić konia. 12lat 3. Jak często waliliście na poczatku a jak często walicie teraz. raz na dwa miesiące, co drugi dzien 4. Jak często uprawiacie seks. bardzo żadko 5. Czy uprawialiście seks z prostytutką. nigdy inie zamierzam 6. Czy używacie gumek. tak chyba ze dziewczyna bierze tabletki 7.maskie macie techniki masturbacji. góra dół... 8. W jakim wielu pierwszy raz się r*****iście. 25lat 9. Rozmiar penisa. 17cm na 14 grubosci 10. Jak ktoś chce to niech napisze coś od siebie z chęcią bym się zabawił z kobietą na skypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia buzia
Ośle pały się zesrały :DA r/u/c/h/a/c nie ma komu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego takie małe zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 76 lat 2. od kiedy zauważyłem że jest taka możliwość. 3. jak najwiętzej, z przytupem w półprzysiadzie, częstotliwość jest z wiekiem systematycznie zwiększana. 4. kiedy tylko baba się wypnie i nie zauważy starego dziada w rzopie. 5. jestem alfonsem, zekz z latawitzą to punkt honoru. 6. nie, są za drogie, chyba że podprowadzę, ale wolę jednak pozyczyć jabcoka, 7. najprostrza, motno i szybko. 8. jak mnie stanął a koleżanka Barbara udała że sprząta tapczana. To było w latach p/i/ń/d/z/i/s/i/ą/t/y/c/h ubiegłłego wiekiełła. Mam juz skleroze i starczą demencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 21 2. 10/11 3. Na początku nawet kilka razy dzinnie, dzisiaj kilka razy w tygodniu, czasem w miesiącu. 4. Rzadko, od miesiąca abstynencja. 5. Nie. 6. Raczej nie. 7. Ręka, "pulsowanie" penisem do wytrysku, ocieranie się np o łóżko przez gacie. 8. 13 9. 15cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniobica
wale konia pare razy dziennie lubje stojac caly nagi przed lustrem sciagam napletek z zoledzia i przeciagam go gora dol i jest tak sztywny i czerwony ze tak szypko go przesowam jak tylko moge asz w koncu tryskam sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekk25
1. Wiek - 25 2. W jakim wieku zaczęliście walić konia. - 11 3. Jak często waliliście na poczatku a jak często walicie teraz. - Kiedyś do 5 razy dziennie, teraz do 2. 4. Jak często uprawiacie seks.- wcale 5. Czy uprawialiście seks z prostytutką. - nie 6. Czy używacie gumek. - nie 7.maskie macie techniki masturbacji - najpierw dotykam się po sutkach, później jak pała jest twarda to zakładam na nią gumkę, żeby parówa była bardziej nabrzmiała 8. W jakim wielu pierwszy raz się r*****iście. - prawiczek 9. Rozmiar penisa. - 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 18 lat 2. 9 lat 3. Na początku raz na tydzień, potem dziennie kilka razy 4. Co 2 dzień około 5. Nie 6. Przeważnie tak 7. Brak 8. 16 lat 9. 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eroboj...

14, 11,5, często, jestem prawiczkiem, nie, nie, ręką, - , jak wisi 11 jak stoi 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.56 lat

2.ok 14 lat

3.kiedyś często 1-3 razy dziennie; teraz rzadko raz na tydzień lub dwa, choć kontakt z fotkami mam na bieżąco

4.w ogóle od kilku lat nie uprawiam seksu, przestało mnie to interesować

5.O, tak! Ale nie płaciłem, bo prostytutka (była), była moją dziewczyną. Dzięki niej odkryłem nieznane obszary seksu, np orgazm poprzez jej stymulację mojej szyi i torsu językiem. Tak! Faceci też to mają a o tym nie wiedzą!

6.Rzadko i bez powodzenia.

7.twoja-moja i masaż główki kciukiem

8.17 lat, coś ok tego

9.5-10cm

10. Nie długość członka robi Faceta z faceta. Poznałem masę fujar z długimi członkami. Prawdziwy facet ma jaja by być słownym, bezkompromisowym i nie ulegać fałszywym strachom; jest odważny i dotrzymuje zobowiązań które czyni z głową.

Edytowano przez Impotent_Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×