Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy na l4 naleza sie bony swiateczne

Polecane posty

Gość gośćmonika
ma pani racje ze jest na zwolnieniu,wazniejsze dziecko ......a ta pani ktora tak sie wymandrza ma bardzo glupie i specyficzne podejscie do ludzi i ich problemow samotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak-bony, trzynastki i jeszcze wam ktoś bachorem będzie się zajmował po urodzeniu w gratisie. Za to że do pracy wam się łazić nie chciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam normalnie nagrodę świąteczna i paczkę dla dziecka. Również ryczałt za telefon i raz w roku dostajemy ręczniki i mydła :D też dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu ty to mówisz? ryczałt za telefon na l4? a mydło i ręczniki też będąc na zwolnieniu? masz nas za debili?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że na l4 nie przysługują dodatki na pranie, ryczałty za telefon, diety. Z prostej przyczyny- księgowa nie może tego w koszty wrzucić.Takie dodatki należą się pracownikowi pracującemu. A co do bonów- to już tylko wola dobra pracodawcy. Ale nie znam takiego, któremu uciekła pracownica w 10 tyg ciąży i by ją doceniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to firma ustala sobie regulamin a nie wy i to firma decyduje czy wszystkim daje, nawet moze dac wybranym osoba a wam nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie, To wszystko są koszty pracodawcy-pracodawca nie może sobie rozliczać wszystkiego jak chce. Od tego są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od reczników :D tak dostałam to co napisałam, nie chcesz to nie wierz, nie obchodzi mnie to, pracuje w budżetówce, wszystko się należy i olaboga nawet kodeksu pracy przestrzegają :D szok no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz fantazję....a po porodzie jesteś ciaśniejsza jak przed,takie rzeczy tylko na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja normalnie dostałam bony,na l4 od początku ciązy,ciąża wysokiego ryzyka zreszta praca fizyczna i tak nie byłoby stanowiska dla mnie na okres ciąży.Każda ciąża jest inna i nie ma co oceniac jak sie nie było w takiej sytuacji,szczerze jak bym mogła tobym pracowała do konca bo nienawidze w domu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam połowę tego co inni pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budżetówka daje prezenty których potem nie można w koszty wrzucić? wróć dziecko do szkoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 4.12.2013 o 22:51, Gość gość napisał:

l4 to jakas zmora jest. Znam dziewczyny co od 3-4 tygodnia szły. Ja sie nie dziwię że pracodawca woli faceta zatrudnić.

Bzdury jakieś , bardzi dobrze ,ze poszły 

Dobro dziecka oraz jego matki jest najważniejsze. Wszystko też zależy od tego jaka ma się prace .

Jesli musisz ciężko podnosić idziesz na l4 teraz na l4 trzeba iść do 10 tc żeby dostać np becikowe . Wiec idę na l4 i dbam o siebie nie patrząc na prace, która w dzisiejszych czasach zawsze można zmienić, jeśli pracodawca ma jakiś problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.12.2013 o 22:19, Gość gość napisał:

Dzieki za normalne odpowiedzi fajnie by bylo dostac ale okaze sie

Co za patologia. Za dziecko sie bierze a liczy na bony na makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×