Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

durna jestem

Polecane posty

Gość gość

pierwszy stosunek w gumce, a nad ranem drugi bez,ale przerywany. czy po 8godzinac jest ryzyko ze w nasieniowodzie zostaly plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci ta wiedza o plemnikach w nasieniowodzie??? Przeciez logiczne ze skoro gumki nie uzyl a mial wytrysk to plemniko wydostaly sie na zewnatrz wraz ze sperma! Biologie mialas w szkole?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/tu masz odp. na podobne pytanie "Witam! Jeśli podczas seksu nie stosowali Państwo zabezpieczenia, np. w postac**prezerwatyw lub pigułek antykoncepcyjnych, to powinni się Państwo liczyć z możliwością ciąży z dwóch powodów: w preejakulacie, czyli substancji wydobywającej się z cewki mężczyzny na krótko przed wytryskiem, możliwa jest obecność plemników zdolnych do zapłodnienia (dlatego stosunek przerywany, nawet jeśli mężczyźnie się udało w porę wyjąć penisa z pochwy, może skutkować ciążą); jeśli współżyli Państwo dwa razy pod rząd, to po pierwszym stosunku w cewce partnera pozostała pewna ilość nasienia, która podczas drugiego stosunku została prawdopodobniej przeniesiona do Pani dróg rodnych. Jeśli między stosunkami partner oddawał mocz, to ewentualnie mógł "wypłukać" to nasienie ze swojej cewki... Pozdrawiam! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×