Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Proszę was o namiary na jakąś wróżkę

Polecane posty

A właściwie na kobietę która potrafi posługiwać się magią Chcę skończyć szkołę policealną Zdać maturę i egzamin zawodowy Oraz być najlepszym pracownikiem I ta kobieta musi mi w tym pomóc, poproszę wróżkę Odero o oczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczgoo
lepiej przestań z takimi rzeczami jak wróżka.. nie warto wyciąganie kasy a i tak nic nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi oto by rzuciła na mnie urok by wszystko mi wychodziło. Jakbym zdała maturę i dwa egzaminy zawodowe to już bym mogła spokojnie pracować w biurze. Na razie pracuję jako cieciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci wróżkę kakę, jest na prawdę dobra i zna się na magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to jest jakieś rozwiązanie ale z Bogiem również rozmawiam a potem przychodzą na mnie kolejne cierpienia. I tak wygląda całe moje życie, problem goni problem. Płacz goni kolejne łzy. Np. Dzisiaj modliłam się oto bym w styczniu uchowała się w pracy a osoby których nie lubię wywineły jakiś numer i zostały zwolnione. Może Bóg i Matka Boska wysłuchają moich próśb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I magiczne kształty w Twych rękach przybieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię Ci idź do wróżki kaki, właśnie rozłożyła swój magiczny stoliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżka to ja ci zadam pytanie 01.04.1988 - Anita Czy on mi się w końcu oświadczy (03.05.1985 - Mariusz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi "gosciu" w moich kartach widze ze tak oswiadczy Ci sie i bedziesz bardzo szczesliwa to szczescie nastapi na nowy rok ,u ciebie w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz z marca
02.03.1980 - Jak mi się powiedzie w pracy? Czy dostanę w końcu podwyżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej niech ci wywróży ile jeszcze się nawp*****lasz żarcia nim pękniesz jak ta smoczyca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o podwyzke to na poczatku bedzie ciezko ja zdobyc ale patrzac w karty wynika ze z twojej ciezkiej pracy bedzie duzo korzysci w tym podwyzka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Pani Grażyna z http://wrozkagauri.pl to naprawdę dobra wróżka byłam u niej osobiście. To niezwykła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) uratowała mój związek, w którym ostatnio nie dzialo sie zbyt dobrze. Przekonałem swoja dziewczyne do wspólnego przeprowadzania rytuałów miłosnych. Może to brzmi śmiesznie, ale wszystkim sceptykom proponuję je sprawdzić, bo one działają. Nie wiem jak, ale działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×