Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla babci domatorki na swieta

Polecane posty

Gość gość

ma 80 lat. wieszosc dnia spedza w domu, brakjakichs specjalnych zainteresowan. chyba wszystko juz ma. macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe kapcie, szlafrok, termofor (taki z ocieplaczem), zestaw filiżanka + talerzyk, ozdobne poszewki na poduszki, narzutę, koc, zdjęcia wnuków/ prawnuków w ramce, może coś do kuchni jeśli lubi np. fartuszek, rękawice (łapki), podstawki pod gorące garnki, deska do krojenia, ściereczki kuchenne; nie wiem w jakiej to kwocie ma być... z droższych może wodny masażer do stóp albo automatyczny ciśnieniomierz (taki bez pompki), albo organizer na lekarstwa na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos w stylu doppelherz vital tonil, albo vitabuerlecitine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tymi vita... to zależy.Np moja babcia ma 3 sztuki a powiedziała że piła nie będzie bo to alkohol i koniec kropka.Nie przegadasz.Moja jest zagorzałą babcią ''modlącą się'',bogobojną itp i kupię jej nową książeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamizelke taka z owczej wełny na stoiskach w supermarketach,zakopiańskie albo inne cieple bambosze, mate do masażu na fotel albo do lezenia- w necie niedrogie sa i maja rózne funkcje masażów. poduszke elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dziadkom robimy kalendarz z naszymi zdj. można w necie takie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej laptopa, niech sobie babcia odpali kafe, pogada z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta_M
Przypuszczam, że Twoja babcia lubi rzeczy praktyczne. Może więc ucieszyłby ją nowy komplet garnków (jeśli lubi gotować) lub zestaw do łazienki? A może jest miłośniczką kwiatów więc nowe doniczki byłyby wskazane... Te i znacznie więcej rzeczy możesz znaleźć na www.homus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem filiżanka to dobry pomysł na prezent dla babci, bez względu na okazję :) Najlepiej taka elegancka, w stylu tych: http://witeks.pl/fili%C5%BCanki . Każda babcia pije herbatę, więc eleganckie szkło się przyda. No i prezent będzie nie tylko ładny, ale i praktyczny, a starsze osoby zwracają na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto uszyć coś samemu: kosmetyczka, narzuta, poszewki czy komplet ręczników kuchennych tu masz inspiracje domowyazyl blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multikultiiiii
ksiazki albo kindle jak jest oblatana w elektronice,filmy np jakis serial z dawnych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej kupuje obrus, bo slyszalam jak mowila, ze ma wszystkie polamione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widelczyki do ciasta i zestaw pachnacych swiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce kupic w tym roku bieznik na lawe i faktycznie moze jakies pachnace swieczki beda dobre do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fartuch kuchenny, rękawica kuchenna, dekoracyjna poszewka na poduszkę, bieżnik, etui na okulary itp. tu masz inspiracje: www.finansedomowe.blog.pl/2015/01/15/tanie-dodatki-do-mieszkan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×