Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blu82

Sylwester w Krakowie

Polecane posty

Gość blu82

Będziemy z moim mężem na Sylwestra w Krakowie. Ja nie jestem z Krakowa.. a mąż jest Amerykaninem i to będzie jego pierwsza wizyta w Polsce. Obydwoje właściwie nie lubimy Sylwestra, no ale w hotelu siedzieć to też do doopy :P Z racji wieku (ja po 30, mąż pod 50) wolelibyśmy coś mniej młodzieżowego, żadne techno czy muzyka klubowa. W sumie nie musi być nawet żaden klub. Kolacja w restauracji i później wyskoczyc na rynek to też dobry pomysł.. ale gdzie na kolację? nie chodzi mi o z góry narzucane menu z 8 dań za 500 zl/osobę .. bo ja w życiu tyle nie zjem więc po co. Bardzo Was serdecznie proszę o pomysły i sugestie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj reklamują na krakowski rynek idź ciekawi woklalisci będą śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki :) Wiem ze na rynku bedzie impreza ... ale nie chce na mrozie imprezowac :P Poza tym moj maz nie zna ani jezyka polskiego ani polskiej muzyki, wiec to watpliwa przyjemnosc by byla dla niego ;) Plus tlum itd... nieeee. Jedynie na fajerwarki moglibysmy pojsc zobaczyc jesli beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu82
To bylam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel juz mamy :) A jaka dobra restauracje masz na mysli? Tez bym chciala ale nie wiem gdzie ... nie chce 8 dan i pol butelki szampana :P Tylko normalnie, siasc i zamowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania288
Jeśli nie macie pomysłu na sylwestra mam propozycje Jeśli bardziej restauracyjnie to polecam pub Podkowa (Plac Wolnica 10, Kraków) sylwester organizują w cenie 175 zł/os w cenie pol litra wódki na pewno i dodatkowo kolacja, strogonow i tradycyjnie lapka szampana o polnocy. Kuchnia jest wyjątkowo dobra, jadam często u nich obiady, bo ceny są przystępne (a mam blisko z pracy tę restauracje i jestem leniuszkiem ;p ) Kuchnia otwarta w sylwestra więc można jedzonko domawiać. Co do obsługi, jest na prawdę w porzadku, wszystko szybko, sprawnie z uśmiechem na ustach. Rewelacja, czy andrzejki czy mikołajki zawsze jestesmy w Podkowie, grają głównie muzyke lat 80' 90'. Wygrzebałam na facebooku ich strone, to zaglądnijcie zobaczcie. Godne Polecenia! https://www.facebook.com/events/611114808947465/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu82
Hej Ania, dzieki wielkie! A mozesz mi powiedziec jak wiekowo towarzystwo wyglada? nie mam nic przeciwko mlodziezy, ale wolelibysmy cos raczej w naszej grupie wiekowej, 30-50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania288
Jeśli chodzi o klientów w Podkowie, to przeważnie ludzie koło 30, tak uogólnie! Taka jest przewaga na imprezach, typu Andrzejki. I gorące info dla Ciebie. Uruchomili właśnie piwnice w Podkowie, fajny klimacik, urzadzaja tam przewaznie wieczory kawalerskie, panienskie, wieksze imprezy okolicznosciowe i wlasnie sylwestry. Menu jak standardowe (piers z gnocchi, strogonow i pol litry na pare + szmapan) A cena 250zl para. No! To rodziców mam juz zalatwionych na sylwestra ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu82
Dziekuje serdecznie! Wesolych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aworm
Hm, opcji na Sylwka w Krakowie. Ja mogę polecic ze swojej strony portal http://www.sylwestrowy.pl - masz tam sporo ofert, propozycji na spędzenie tej nocy. Na pewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imprezy w krakowie są najlepsze! Po co mam siedzieć na mrozie w zimie i czekać az rozkapryszona gwiazda wejdzie na scene? Ja juz od kilku lat propaguje zabawę w klubie, fajna muzyka, fajna atmosfera. Jakbyś szukał miejsca gdzie chcesz się dobrze pobawić to zapraszam do http://baccaratlive.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planując Sylwestra w Krakowie zerknijcie na noclegi na www.edom.pl. To sprawdzone i komfortowe apartamenty. A jeśli dobrze poszukacie możecie znaleźć nocleg w samym sercu Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda leci leci. Ale ja o Sylwestrze będę myśleć później, wcześniej skupiam się na tym, gdzie spędzić andrzejki. Uwielbiam takie tradycyjne zabawy. A tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/special/andrzejki/ szykuje się bardzo fajna impreza. Mam nadzieję, że jeszcze miejsca będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowalismy z chłopakiem jak co roku wyjazd do Wrocławia i tam spędzenie sylwesta na wroclawskim Rynku ale w tym roku dla odmiany jedziemy do Krakowa - sprawdzimy jak się ludzie w Małopolsce bawią. Dostaliśmy namiary na hotel w centrum a raczej na mały apartament, dwa pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Zapałacimy za to ok 100zł za całość więc sądze, ze nie tak drogo. A Apartament jest przy. Karmelickiej. http://www.apartmentcracow.com/pl/apartamenty/apartment_karmelicka_i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczykm
Dworek Krakowski super imrezy swietne jedzonko mila obsluga czysto przestronnie pokoje u gory naprawde warto teraz promocja na bilety do 5 grudnia tylko 200 zl od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybieram się na Sylwestra do Krakowa. Jest taki świetny hotel (byłam w wakacje) - http://hotellenart.pl/ organizują super imprezę sylwestrową w klimacie rio de janeiro. :D Kiedy się o tym dowiedziałam, stwierdziłam, że musimy jechać z moim mężczyzną. Od razu jest gdzie się przespać, a hotel przepiękny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaankka
A co Wy na to, aby Sylwestra spędzić w pociągu? ;) Ostatnio się dowiedziałam (chociaż ta impreza będzie już po raz dziewiąty), że coś takiego jest organizowane: wyjazd jest z Krakowa Głównego, jedziemy do Zakopanego, a około 5:00 powrót do Krakowa :). Szczegółów można znaleźć na http://www.sylwestrowy.pl/krakow/1605 :). I co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie coś takiego istnieje? O cholercia kusząca sprawa, ale troszkę się pociągów obawiam bo już wystarczająco w nich wymarzłam i jakos no sama nie wiem. Ale pierwszy raz o czymś takim słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co roku sobie obiecuję, że pomyślę o tym, gdzie iść na sylwestra dużo wcześniej, a i tak mam wrażenie, że zabieram się późno za szukanie ciekawych ofert. W tym roku wybieram się tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/special/sylwester2016/ myślę, że będę się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka miłego, niedrogiego, komfortowego hotelu w pobliżu centrum Krakowa to mogę polecić trzygwiazdkowy Hotel Lorenzo www.hotellorenzo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Go
Jeżeli gustujesz we włoskiej kuchni i chcesz spędzić miły wieczór sylwestrowy w klimatycznym miejscu, które sprzyjało będzie Waszym długim rozmową w tę niezwykłą nocą to polecam moje ulubione miejsce - Boscaiola na ulicy Szewskiej 10 w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje Ci Klub Kabaret na ul Krakowskiej. W programie na sylwestra maja Rewie kabaretowa także nie ma potrzeby znac polskiego języka. Zresztą w zeszłym roku byłam tam ze znajomymi szkotami i byli zachwyceni mimo że nie znają polskiego. w tym roku tez się tam wybieramy na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku na sylwestra idę ze znajomymi do Piwnicy pod Złota Pipą. Znajomi byli tam w zeszłym roku i byli zauroczeni klimatem. Wiem że kuchnie maja dobra bo czasami chodzimy tam z rodzinka na obiad, obsługa tez jest sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miło wspominam sylwestra w Magillo. świetne jedzenie super atmosfera. Bawiliśmy się do białego rana. Szkoda że w tym roku jestem uziemiona w domu bo pewnie tez bym tam poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyna30
Mam nadzieję, że tegoroczny Sylwester będzie udany bo zeszłoroczny strasznie źle wspominam. Byłam na Krakowskim rynku i raz, że dostałam butelką w głowę to dwa było ciasno i nieprzyjemnie. W tym roku kupiliśmy bilety ze znajomymi i idziemy do naszej ulubionej restauracji na Kazimierzu czyli do Starej Zajezdni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwekMinus50
Nocleg sylwestrowy w Krakowie nie musi być drogi. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł za rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×