Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pomocy domowej na kilka dni przed świętami okolice Nadarzyna pod Warszawą

Polecane posty

Gość gość

szukam sympatycznej i doświadczonej pomocy domowej na okres kilku dni przed nadchodzącymi świętami interesuje mnie pomoc w sprzątnięciu domu 180 m2 i pomoc w gotowaniu (np. zrobienie powiedzmy 4-5 potraw typu pierogi, ryba w galarecie i po grecku, które wymagają czasu) pracy będzie w sumie na kilka dni, termin do uzgodnienia, sprzątanie może być zrobione w tygodniu poprzedzającym święta z "poprawką" przed samymi świętami gotowanie raczej tuż przed samymi świętami, ale to już do dogadania, żeby nie sprawiło większego problemu i nie uniemożliwiło przygotowań dla własnej rodziny okolice Nadarzyna koło Warszawy kontakt: monika135135@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mój tel.698182405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja tak przy okazji, polecam portal zarówno dla niań jak i rodziców www.babycare24.pl, dtrona niestety jeszcze w moderacji, ale już niedługo będzie można w pełni korzystać z bazy opiekunek i pośrednictwa, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do pomocy pod prysznicem nie szukasz mena ? Zawsze milej jest gdy ,ktoś te plecki myje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×