Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

brrrr zimno

Polecane posty

Gość gość
Co macie dziś na obiad? Akcja gonimy oszołoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne. Na poziomie 5-letniego niedorozwoja, ale czego więcej się spodziewać :) -------- Rosół z makaronem i spaghetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzeni bruneci
zapomniałaś o czymś fiku, że ja ciągle za szafą a ty ... bawmy się jeszcze. nie znalazłaś mnie, żeberka dowodem. dam Ci fory. jestem za dopiskiem. dopisek: szukam Cię za szafą. ty jesteś w szafie. wystarczy się odwrócić, ale tego masz nie robić. zadziw mnie i powiedz co widzę. podpowiedź czyli fory: widzisz miłość bo w szafie jest lustro a w tylnej ścianie szafy jest tylko otworek. zmylę Cię teraz: wiem, że się nie odwrócisz a mnie już tu nie ma a wiem, że miałaś być za szafą a nie w szafie. zgadnij co tam robiłem. prawda: grzałem się. kłamstwo: zastanawiałem się gdzie jesteś. jak się nie odwrócisz nigdy to znajdę Cię za szafą tylko gdzie ja teraz jestem? zdradzony. nie w szafie. już nie. dasz zaraz komuś maila albo napiszesz o nudzie to mnie nigdy tu nie znajdziesz. ty jesteś pod pierzyną a ja w piwnicy. szukaj bruneta to się ogrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo, fiku potrafi napisać coś więcej niż równoważnik zdania, którego połowę stanowią idiotyczne emoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×