Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwoje dzieci mam

dni płodne i nieplodne po porodzie i braku okresu

Polecane posty

Gość dwoje dzieci mam

Witam Mam do Was mamy pytanie. W jaki sposób można określić dni płodnie i nie płodne gdy po porodzie nie dostało się jeszcze okresu? Czy jest to wogóle możliwe? Mam 7 mc synka i szczerze powiem, że trzeciego tak szybko bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz zmiany śluzu, tzn. czas gdy jest sucho, jest mleczny i ten czas młody, gdy jest rozciągliwy i dużo go jest? Nie wiem jak to dokładnie jest, czy jak nie ma się miesiączki przez pierwsze miesiące po porodzie, to się czuję owulacje?, bo jak się czuje, to też po tym można...no w każdym razie zabezpieczaj się, bo jak zapewne wiesz brak okresu nie równa się braku płodności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwoje dzieci mam
No właśnie chodzi o to, że mam taki organizm, że nonstop musze chodzić z wkładką. Cały czas mam jakiś śluz. Hmm chce nie chce trza się jakoś zabezpieczać. Ale ole... a facet ma do wyboru tylko gumki bądź wazektomie? Bo mi doradza po proszki idz. Ale sobie tak mysle czemu znowu ja mam sie poswiecac dla zaspokojenia jego potrzeb. Bo przyznam po pierwszym dziecku ok jeszcze mi sie chciałao ale po drugim - do szczescia mi to nie potrzebne? tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem może być mikroskop owulacyjny np Afrodyta. Jest wielokrotnego użytku, więc będziesz mogła codziennie śledzić, czy wraca C**płodność po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×