Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

faceci nie mają kompleksów

Polecane posty

Gość Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Chętnie poznałabym jakiegoś faceta. Ze względu na to jak sama wyglądam nie szukam księcia z bajki tylko kogoś raczej z mojej półki. Nie musi być przystojny, wysportowany byle aby był dobrym, pogodnym człowiekiem, który mnie szanuje. Problem tkwi w tym, ze facetom wydaję się, ze są najpiękniejsi i nie mają żadnych kompleksów. Efekt jest taki, ze stratują do tych ładnych i zgrabnych lasek u których nie mają szans, a na mnie patrzą jak na trędowatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda mają się za nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmialem sie bardziej niz powinienem, dzieki. Bo sama tez zauwazasz tylko wlasnie tych "samcow". Innymi slowy robisz dokladnie to samo, o co oskarzasz innych. Ale nie boj nic, w tej rasie to zupelnie normalne zachowanie, dlatego powinnas byc w stanie dogadac sie z reszta populacji just f****n' fine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
To nie jest proste. Sama patrzysz i mierzysz wysoko, a oczekujesz, ze inni nie będą tak robić. Pozatym... mi np. nie podobają się grube kobiety, a ani nawet takie większe (chodzi o budowę ciała). A niestety póki co tylko takie są zainteresowane. I co? mam udawać, że mnie to kręci skoro tak nie jest. Tak samo Ty masz swoje upodobania i wymagania. I choć teraz piszesz, że wystarczy aby był dobrym, pogodnym człowiekiem, to w rzeczywistośc***ewnie dodasz do tego jakieś inne wymagania ;) Tylko, że to nie jest złe. Tak poprostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×