Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najwyzsze tygodniowe realne zarobki netto w UK o jakich slyszeliscie

Polecane posty

Gość gość

Szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dużo...Naprawdę dużo. Ponad 600 f i to sporo powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeśli już to brutto :O Swoja droga wątpię by kierowca aż tyle zarabiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 funtow dobre sobie, chyba miesiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowca 1000 f tygodniowo raczej nie zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze Ci, ktorzy dobrze zarabiaja nie siedza na tym forum...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500-750 funtow netto tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Moze jeśli już to brutto pechowiec.gif Swoja droga wątpię by kierowca aż tyle zarabiał... xxxxxxxxxxx widziałam tygodniowe faktury na 900 - 1100 funtów - ale przecież wy wiecie lepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 300 tygodniowo na sprzątaniach - pracuję 6 godzin dziennie, bo więcej mi się nie chce - 10f/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kierowca 1000 f tygodniowo raczej nie zarabia... xxxxxxxxxxxxx taki co nie zna angielskiego i nie jest na swojej działalności zarabia ok 400 tygodniowo na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, kierowca? 1000 na tydzien? To lekarze tyle maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realne to są tylko twoje, a to co inni opowiadają to bajki,nigdy w to nie wierz i nie powielaj bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na prawdę myślicie, że dosłownie każdy zarabia minimum??? pakowacz owoców i i kierowca z uprawnieniami do przewożenia niebezpiecznych ładunków z biegłym angielskim wg was zarabiają po równo??? a propos - lekarz w Anglii zarabia dużo wiecej niż 1000 tygodniowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy tu zarabia 900 f za 4 tyg pracy !!! I jakos zyje, daje rade, bo za to da sie tu dobrze zyc! Nawet w Londynie! I rodzine utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbyt wielkie, zarobki tutaj wcale jakies mega nie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegladam czasami angielskie fora i wiecie co? Baardzo duzo osob, mozna powiedziec, ze ponad 90% pisze, ze zyje w Londynie za 800-1200 f mc, a wiadomo jak wyglada za to zycie w stolicy... I wiekszosc z nich wrecz pieje z zachwytu nad zarobkami rzedu 30-40 tys rocznie brutto czyli 450-580 tyg netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 50 tys rocznie brutto to juz jest wg.nich luksus i komfort w stolicy. A to jest dokladnie 690 tyg na reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy zarabia okolo 5000 funtów na miesiąc a jego żona tez pracowala i zarabiala sporo ale teraz rzucila prace i robi jakas aplikacje na prawnika. Maja wlasny dom w Londynie, wybudowali sobie tez dom za gotowke w ich kraju. Nie narzekaja. Żyje im sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, 5000 f mc to suuuuper swietne zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto w dzisiejszych czasach jeszcze dobrze w UK zarabia...???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. www.reed.co.uk/jobs/shuttering-carpenter/23978697?WT.mc_id=indeed#&card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mu zazdroszcze tych zarobkow, ake on sie wiele lat uczył I pokonczyl supwr szkoły. Najpierw pracował jako Vice President jakiegos banku w Londynie. Tam zarabial okolo 3.500, moze 4000 na miesiac. Teraz zmienil prace na cos w inzynierii, jest na jakims wysokim stanowisku. I tyle ma, a pewnie za jakis czas dostanie podwyzki I bonusy. Tak jak mowilam pobudowali sie u siebie w kraju z zona za gotowke. I jeszcze rodzicom dom wyremontowal calkowicie. No coz zrobic, my szaraczki tyle nie zarabiamy I raczej nie bedziemy zarabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile on ma na tydzien "na reke"? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia ile mu tam wychodzi na tydzien na reke. Oni tam chyba nie maja stawek tygodniowych tylko co 4 tygodnie wyplata. Zreszta on nam sie nie chwalil tymi zarobkami. My sie dowiedzieliśmy zupelnie przypadkiem, ale nie rozpowiadamy nikomu, bo pewnie od razu kazdy by sie chcial z nim "kolegowac" :P Wiesz jacy sa ludzie. Mimo tego, on jest bardzo skromnym czlowiekiem, nigdy sie nie wywyzszal, jest spokojny. Pozyczyl mi I mezowi kiedys 650 funtow bo bylismy w ciezkiej sytuacji materialnej przez ponad rok. I oddalismy mu dopiero po ponad roku czasu, a przez ten okres nie ponaglał nas na zwrot pożyczki tylko mowil zebysmy oddali kiedy bedziemy w lepszej sytuacji. I w koncu oddalismy mu. Uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak;) Tylko pozazdroscic. Takie dochody to nawet w Londynie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@01:55 - a nie pomyslales/pomyslalas, ze rozni ludzie siedza na forach? Moze sa tez i takie osoby, ktore np.nie maja zbyt dobrych kwalifikacji, nie pracuja od dawna albo pracuja za minimalna? Moze sa tacy, ktorzy mieszkaja z rodzicami albo sa na utrzymaniu panstwa? Itd. Dla nich 50 tys to kosmos... Ja nie mowie, ze to malo, bo nie, ale w Londynie tez nie jest to czyms az tak nadzwyczajnym. Jeszcze tez zalezy dla ilu to osob, jak zyja, czego oczekuja od zycia, gdzie dojladnie w tym Londynie mieszkaja itp.,itd. Jesli to dla samotnej osoby to super, dla dwoch czy wiecej, gdzie tylko jedno pracuj***adz np.maja dziecko to te pieniadze sie dosc szybko rozejda na zycie, oplaty i reszte bez jakichs ekscesow. Taka kasa tez wcale nie gwarantuje fajnego domu, samochodu, wakacji... Zalezy... Sa to po prostu dobre zarobki :) A poza stolica bardzo dobre, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega wyksztalcona, inteligentna Polka, ktora skonczyla prestizowe studia, a angielski niemalze tak jak rodowity Anglik - 35 funtow na godzine netto, prace ma stala, 40 godz tyg... Mieszka w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.31/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj znajomy na polskie okolo 12 tys PLN. Nie wiem czy to jest duzo czy malo, bo nie mam pojecia ile w Anglii to duzo, a ile malo. Pracuje na budowie, siedzi w Anglii okolo 15 lat, zaczynal tez na budowie, teraz ma jakies wyzsze stanowisko, ale nie orientuje sie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn 12 tys pln na tydzien, ale ile w tym prawdy ... Wiem Tylko, ze to duza firma i buduja apartamentowce i jakies szklane bajery. Budownictwo modernistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×