Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten t

Termin do ginekologa

Polecane posty

Gość ten t

Mam dzisiaj pierwszy raz termin do ginekologa. Jak to jest, trzeba sie rozebrac do naga, czy tylko od pasa w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u mojego gine rozbieram sie do naga a on zamyka gabinet i mnie dokladnie bada,po kazdym badaniu jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiksidiksi
ja zawsze rozbieram się do naga, zostawiam tylko buty, np długie kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten t
Pytam, bo to moj pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich. Ja się rozbieram tylko do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to dlaczego ten temat jest w dziale erotycznym?? Zamierzasz coś więcej?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten t
Na jakim forum mam zadac to pytanie. To takie intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka xx
Oczywiscie ze do naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze do naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz jakąś dłuższą bluzkę, tunikę i będziesz mogła swobodnie maszerować po gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze do naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy mam swoje mieszkanie moj gino bada mnie u mnie w mieszkaniu przynosi z soba swoj instrument do badania i jak mnie bada to czesto rozne glosy wydaje bo az dreszcze dostaje,a czasami to cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska16
Chyba czasem mu stanie. To chyba normalne, jak bada ladna i mloda dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie podnieci to mu stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się krępuje dlatego zawszę chodzę w sukience lub spódnicy bez majtek tylko zimą zakładam pończochy.Nie wyobrażam sobie paradoawania nago w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 7
ale Wam się pokopało z tym gino- to tylko lekarz/lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zaj..tego gino uwielbiam byc badana przez niego ma wspanialy sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją koleżankę ginekolog zbadał całą nago. Bardzo to przeżyła. Weszła na fotel jeszcze rozebrana tylko na dole, a on do niej po badaniu, że ma zdejmować górę, bo będzie robił badanie piersi. Aż ją zamurowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam jak mnie moj gina bada mnie gdy jestem nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz taki fetysz. Dla wielu kobiet jest to krępujące i nieprzyjemne. Szczególnie jak gin stary dziadek dziwnie się przygląda. Jak przystojniak to inaczej. Ja wolę ginekologa kobietę, ewentualnie jakiegoś przystojnego, bo taki dotyk jest milszy. Nawet jakby sobie coś wyobrażał to inaczej niż kiedy robi to samo jakiś odpychający ginekolog. Ale najlepiej jak nie ma żadnych sytuacji. Teraz chodzę od dłuższego czasu do kobiety i jest ok. Zna się na tym co robi, dba o intymność pacjentek i jest miła. Więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze do naga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze powinno się chodzić z partnerem na całe badanie.Ja czesto pisałam o obecnośc***artnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.44 ty to powinnas isc do psychiatry i koniecznie z partnerem , masz chora obsesje nie da sie czytac tego pierdzielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że zboczeni ginekolodzy i niedouczeni krtykują wpis bo nie chcą swiadków badań.Jestes z zacofanej prowincji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 12.08 Masz coś z głową nie tak, na bank:) Wszyscy lekarze ginekolodzy czyhają tylko żeby się do Twojej ciipy dorwać :O Psychiatra się kłania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to popieram taką obecnosc przy badaniu bo w duzych miastach chodza razem.tez sa przy porodach rodzinnych a ta ty jestes sama to dlatego chdzisz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z powinien dostać nagrodę za uświadamianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkalują tę kobiete a przecież ma racje co czyżby jakiś zboczony lekarzyna tutaj się zagubił ? Spadajcie fetyszyści zboczeńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem sama :) Mam pielęgniarkę w asyscie przy badaniu i więcej osób do tego mi nie potrzeba, ale dziękuje Ci niezmiernie za troskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×